Гарячі тури гарячі путівки і пропозиції

Гостей з-за кордону приваблює дешевизна відпочинку, але відлякує нерозвинена інфраструктура За минулий рік Україна стала популярнішою серед іноземців як туристичний напрямок. Експерти відзначають, що в другій половині 2012 року у 
  • Reviews: 0
Wizz Air Ukraine з 28 жовтня збирається почати польоти з Києва в Дубай, хоча польотна програма поки не узгоджена з авіаційною владою ОАЕ. На думку експертів, з одного боку, у Wizz Air є непогані перспективи: “Компанія зарекомендувала себ 
  • Reviews: 0
Дубай планує інвестувати 1 мільярд доларів у будівництво копії індійського мавзолею Тадж-Махал. Комплекс Тадж-Арабія буде набагато більше оригінального пам'ятника і включить в себе 300-кімнатний готель, магазини і комерційні буд 
  • Reviews: 0
Інтерпол відкрив "гарячу лінію" для людей, які потрапили в небезпеку за кордоном10:35 / 30 Жовтня 2007Інтерпол відкр 
  • Reviews: 0
Якщо ви власник домашньої тварини і не можете розлучитися зі своїм вихованцем, то вам стане в нагоді наступна інформац 
  • Reviews: 0
КЛАСИФІКАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ: ОВ (only bed) - тільки розміщення без харчування.BB (bed end breakfast) - сніданок (шведсь 
  • Reviews: 0

Гарячі тури | гарячі путівки | гарячі пропозиції

Гарячі тури – відпочинок, доступний кожному

Гарячий тур – популярний серед безлічі туристів вид відпочинку. Щорічно десятки тисяч бажаючих відпочити відправляються до узберіжжя теплих країн» саме за гарячими путівками, які сьогодні пропонує практично будь-яке туристичне агентство.

Гарячі пропозиції туроператорів, як правило, максимально вигідні для клієнтів із-за низької вартості турів. На своїй подорожі по гарячій путівці турист зможе заощадити від 20 і аж до 70% вартості. Таке зниження ціни зумовлене тим, що путівка просто не була продана до встановленої дати, і щоб мінімізувати збитки фірми, створюються подібні пропозиції. Як правило, вартість гарячих турів безпосередньо залежить від дати вильоту – чим ближче вона, тим дешевше для мандрівника відпочинок.

Переваги гарячих турів

Безумовно, основною перевагою є низька вартість туру, що робить його доступним практично кожному. Відправившись в подорож, оформивши подібну пропозиція туристичного агентства, ви максимально скорочуєте власні витрати. При цьому враження, якість, сервіс – все залишається на найвищому рівні. Крім того, гаряча путівка – це можливість вирушити в країну, що вас цікавить практично відразу, як тільки ви цього захотіли. Це особливо актуально в ситуаціях, коли на роботі вас раптово готові відправити у відпустку. Починається хвилювання – і що ж робити, як відпочити, куди поїхати? Встигнути все досить просто – досить лише звернутися до фахівців нашої фірми АС Тур, які максимально швидко підберуть гарячий тур спеціально для вас, враховуючи особливі побажання. Необхідно пам'ятати про те, що гарячі путівки підходять лише тим туристам, у котрих готові всі документи, адже на їх швидке оформлення просто не буде часу. Як правило, тури стають «гарячими» за тиждень в разі відправки в країну з безвізовим режимом, і за 10 днів при формуванні пропозиції для поїздки в країну з візовим режимом.

Традиційно, гарячі тури включають в себе квитки в обидва кінці, проживання в номері готелю, медичну страховку і трансфер з аеропорту. Незважаючи на це, радимо уточнювати всю інформацію по кожній пропозиції в індивідуальному порядку, і тоді ви точно отримаєте незабутній відпочинок. Скориставшись такою можливістю, ви вже через тиждень будете прогулюватися красивими вуличками Греції, скуповувати приємні сувеніри на базарах Туреччині, або ж насолоджуватися красою пам'яток Єгипту, не витративши на це всі свої заощадження. Все, що вам потрібно – звернутися в турагентство АС Тур, де вам запропонують гарячі тури за найнижчими цінами в кращих готелях.

На кого розраховані гарячі путівки?

Сьогодні дана туристична пропозиція популярна серед величезної кількості людей, які зуміли оцінити всі переваги гарячих турів. Можливість заощадити, отримавши при цьому масу насолоди і задоволення – саме це ми пропонуємо вам. Звичайно, розраховані такі пропозиції лише на тих туристів, хто легкий на підйом і завжди готовий поринути в чудовий світ мандрів.

Гарячі путівки: застереження

Незважаючи на постійно зростаючий інтерес до гарячих турів, не завжди після відпочинку туристи повертаються відпочившими і задоволеними. Причини прості – недобросовісні туроператори під виглядом гарячих путівок розпродають дешеві тури в готелі з низьким рівнем обслуговування. Безумовно, це може зіпсувати відпустку. Уникнути цього ви зможете, довіривши свій відпочинок нам! АС Тур – з нами ви побачите краще!

Гарячі тури

У рекламі туристичних компаній часто зустрічаються пропозиції під вивіскою «гарячі путівки» або «гарячі тури». Вони вже стали настільки звичними, що багато громадян навіть не намагаються вникнути в суть подібних пропозицій, а даремно. Адже практично всі співробітники туристичних фірм користуються гарячими путівками, вони їх ще називають – «спецпропозиції». Справа в тому, що вартість палаючого туру істотно нижче, ніж звичайного.

Чому так відбувається, пояснити нескладно. Туристичні компанії викуповують квитки і місця в готелях заздалегідь, оскільки повинні забезпечити своїх клієнтів всім необхідним для комфортного відпочинку. Але, як правило, кілька путівок залишаються вільними. Причини бувають різні, але справа зараз не в них, а в статистиці.

Цілком зрозуміло, що незатребувані путівки кожна туристична компанія намагається якось реалізувати. Зробити це в умовах цейтноту досить складно. Доводиться продавати послугу за собівартістю або за заниженою ціною.

Dead line (кінцевий строк) палаючої путівки залежить від країни, яку вам пропонують відвідати. Якщо це безвізові Туреччина чи Кіпр, то dead line триває до чотирьох днів, а якщо, наприклад, Італія – то шлях потрібно вирушати днів через десять. Такий невеликий запас часу необхідний для відкриття візи.

Туристичні компанії викуповують місця в готелях на весь пляжний сезон: з травня по жовтень. «Прихоплювати» останній місяць весни і другий місяць осені їх змушують господарі готелів. Готелям вигідно отримувати оплату за місяці, в які багато людей ще не зібралися на відпочинок (травень) чи вже повернулися додому (жовтень). З цієї ж причини путівки найчастіше горять на початку або наприкінці туристичного сезону. Втім, якщо вести мову про Середземноморських курортах, то відпочити там в травні або жовтня можна нітрохи не гірше, ніж в самий розпал літа.

Тому, якщо ви думаєте, що в гарячі путівки є якийсь підступ, то ці побоювання марні. Ви отримуєте такий же сервіс, як і в звичайному турі, але за менші гроші. Вигода тут очевидна.

Щоб купити гарячу путівку, по-перше, запасіться терпінням. По-друге, чітко дайте відповідь на питання: коли ви хочете відпочити? Потім повідомте менеджеру туристичної фірми, що хотіли б придбати гарячу путівку. Домовтеся, щоб він передзвонив вам, як тільки з'явиться такий варіант.

Пам'ятайте також, що гарячі тури потрібно викуповувати сьогодні або завтра. Словом, ваш туристичний чемодан повинен бути заздалегідь зібраний і чекати свого часу.