Автобусні туриАвтобусні тури – що це таке?

Автобусні тури сьогодні – один з ключових видів туризму, представляє собою спеціальний екскурсійний тур по містах європейських країн і різних мальовничих місцях на комфортабельному автобусі. Під час такої подорожі ви стаєте частиною організованої туристичної групи, відпочинок якої максимально скрашує професійний гід. Він розповість вам про всі цікаві факти, легенди і таїнства найкрасивіших і загадкових куточків Європи. Якщо ви допитливі, бажаєте насолодитися європейською культурою, завести нові знайомства і подарувати собі незабутню подорож – звертайтеся в компанію АС Тур. Ми з радістю підберемо для вас найкращий маршрут, враховуючи ваші побажання.

Кожен рік з'являється безліч нових напрямів автобусних турів по країнах Європи, що дозволить навіть досвідченим туристам підібрати цікавий варіант. Ви не просто зможете відвідати найцікавіші і красиві місця, насолодитися величчю архітектурних споруд різних епох, а також природних красот, але і дізнаєтеся про особливості різних народів, їх звичаї і т. д.

чи Зручно це?

Одним з головних питань, яке з'являється в голові кожного, хто задумався про автобусний тур – комфорт! Чи буде зручно їздити в автобусі годинами, чи не стане нудно і т. д. Туристичне агентство АС Тур – одна з небагатьох фірм, для якої основною вимогою є саме якість відпочинку. З цієї причини ми пропонуємо вам поїздки в сучасних автобусах із зручними сидіннями і кондиціонером, що дозволить вам з легкістю перенести спеку під час подорожі. Крім того, протягом туру досвідчений гід розповість вам дійсно цікаві факти, а не стандартний текст, прочитаний в туристичному буклеті. Вам не доведеться нудьгувати, адже, як правило, до складу подібних туристичних груп входять приємні люди, що люблять веселощі та пригоди – а що може бути краще, ніж краса європейських міст в поєднанні з приємною компанією.

Автобусні тури: в чому їх переваги?

Автобусні тури – особливий вид туризму, який до душі не кожному, по ряду об'єктивних причин, проте незаперечні переваги є, і їх, слід сказати, багато. Однією з основних, безумовно, є доступність. Ціна на автобусний тур, який ви можете оформити в нашій компанії за лічені хвилини, мінімальна, а тому дозволити собі його може кожен любитель подорожей.

Говорячи про достоїнства автобусних турів, складно не згадати про ті можливості, які вони відкривають для туристів. Під час подорожі ви зможете за кілька днів побачити найцікавіші місця, а не познайомитися з красою лише одного міста або історичної місцевості. Автобусні тури вкрай привабливі для любителів пізнавати світ, вивчати його, знайомитися з новими культурами. Такі поїздки подарують вам масу вражень, радості, і, звичайно, сотні барвистих фотографій з чудовими видами, архітектурними пам'ятниками і т. д.

Як правильно вибрати автобусний тур?

Якщо ви бажаєте запам'ятати свою подорож назавжди, вам слід ретельно підійти до її вибору. Допомогу в цьому нададуть вам співробітники турагентства АС Тур. Спеціально для вас ми підберемо оптимальну подорож без тривалих переїздів, з максимальним комфортом і за доступними цінами.

АС Тур – ми подаруємо вам яскравий відпочинок!

Автобусні тури від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по країнах Європи. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

Автобусні тури до Польщі від турагентства АС тур

Подорожі – одна з найбільших людських радощів. Привертають увагу як далекі екзотичні країни, так і старенька Європа, історичні пам'ятки якої дивують красою. Одним з найбільш популярних туристичних напрямків у Європі сьогодні є Польща. Автобусні тури в Польщу – це приємна екскурсійна програма і неперевершений відпочинок. До того ж, така поїздка не вимагає серйозних витрат, так як ціна турів демократична.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Чехію від турагентства АС тур

Чехия – серце Європи, увібрало в себе всю принадність різних історичних епох, що яскраво виражено в архітектурі. Оптимальним способом познайомитися і назавжди закохатися в цю невелику європейську країну є автобусні тури в Чехію.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Словаччину від турагентства АС тур

З кожним роком все більш популярним напрямком для організації автобусних турів стає Словаччина. Це порівняно молода держава, що отримала незалежність лише в 1993 році, відкрито для туристів. На території країни під час подорожі ви побачите величезну кількість пам'ятних місць і пам'яток, знайомство з якими дозволить вам зануритися в багату історію та захоплюючі легенди.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Болгарію від турагентства АС тур

Однією з найпопулярніших туристичних країн в Європі сьогодні є Болгарія. Сюди з'їжджаються туристи з різних куточків світу для того, щоб насолодитися красою місцевої природи і, звичайно ж, пам'яток. Для тих, хто вперше відправляється в подорож сюди і бажає побачити максимум за короткий проміжок часу, оптимальним варіантом є автобусні тури в Болгарію. Такий вид відпочинку дозволить вам відвідати безліч цікавих міст цієї країни з їх вражаючою архітектурою, історичними цінностями. Вас приємно здивує і прийнятна вартість такої поїздки.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури у Францію від турагентства АС тур

Франція – дивовижна країна, яка не потребує представлення. Відправитися на екскурсію сюди бажає кожен. Асоціюється Франція з витонченістю, красою, і, звичайно, безмірної романтикою. Замовивши автобусний тур по даному напрямку, ви отримаєте можливість цікаво провести час, перебуваючи в оточенні заспокійливих прованських пейзажів, а також дивовижних пам'яток архітектури.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Німеччину від турагентства АС тур

Подорожі по Європі завжди приваблювали туристів з-за можливості відвідування різних пам'ятних місць. Завдяки цьому можна швидко познайомитися з культурами інших країн. Безумовно, популярним туристичним напрямком є Німеччина.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Угорщину від турагентства АС тур

Однією з найпривабливіших європейських країн сьогодні є Угорщина, а столиця Будапешт по праву входить в список найкрасивіших міст Старого Світу. Автобусні тури в Угорщину – чудова можливість відправитися в старовинні міста і цікаві місця країни.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Італію від турагентства АС тур

Італія – дивовижна країна, яка за весь час свого існування накопичила просто незліченну кількість різних пам'яток. Звичайно, вирушаючи сюди, хочеться їх всі побачити, і таку можливість відкриє перед вами автобусний тур в Італію. Під час подорожі ви дізнаєтеся про всі найцікавіші факти по кожному культурному об'єкту, який тільки попадеться на очі, адже супроводжувати групу під час туру буде професійний гід.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Грецію

Батьківщина Олімпійських ігор, справжня колиска цивілізації, країна Гомера – все це красива і захоплююча Греція. Кожен автобусний тур в Грецію – це особлива подорож, наповнена приємними і часом несподіваними сюрпризами. Поїздка на автобусі дає можливість за короткий проміжок часу побачити видатні грецькі міста з їх дивовижною архітектурою, неповторною природою і дуже м'яким кліматом.

 
 • Reviews: 0

Автобусні тури в Європу від турагентства АС тур

Подорож по Європі на комфортабельному автобусі – економічний, зручний і популярний сьогодні спосіб подорожі по країнах Старого Світу. Автобусні тури в Європу – це унікальна можливість познайомитися з багатою європейською культурою, відчути всю багатогранність і особливий колорит кожної з країн.

 
 • Reviews: 0
 • Page: