Автобусні тури у Францію  • Review : 0
  • 0

Незабутній Париж

Безумовно, кожен автобусний тур до Франції приведе вас у Париж, про визначні пам'ятки якого гід буде розповідати годинами. Щоб перевести дух, ви можете випити запашну каву в одному з сотень затишних кафе, насолоджуючись гарною французькою мовою, що лунає звідусіль.

Відвідини столиці Франції обов'язково включає в себе екскурсію по Лувру, де ви побачите численні шедеври світового мистецтва, численних музеїв, пам'ятників, і, звичайно, підняття на вершину Ейфелевої вежі. Тут ви зробите масу пам'ятних фото біля Тріумфальної арки, під час пішої прогулянки Єлисейськими полями, а також відвідування собору Паризької Богоматері. Місцеві будови архітектури – це не просто мистецтво, це справжнє диво, яке постане перед вашими очима. Знайдеться тут заняття до душі і для дітей, щастя яких не буде межі під час відпочинку в Діснейленді.

Краса столиці – це не межа

Автобусні тури у Францію не обмежуються поїздкою лише в столицю. По ходу екскурсійного туру ви зможете побачити гірськолижні курорти країни – всесвітньо відомий Куршевель, Шамоні, Мериболь і Лез-Арк. Тут вас чекають найвищі гірські масиви західної Європи.

Відправившись подорож на автобусі по Франції, ви зможете провести час на білосніжних пляжах Сен-Мало, Лазурного берега та інших курортних куточках. Ті, хто швидко втомлюється від екскурсій по музеях, старовинними замками, від вивчення історії, зможуть зануритися у світ шопінгу.

Кожен автобусний тур до Франції – особлива подорож, яка залишиться у вашій пам'яті надовго, адже складно забути настільки красиві місця і залишитися байдужим до багатої історії цієї великої країни. Один раз побувавши тут і скуштувавши всі принади, побачивши мальовничу природу, популярні у всьому світі пам'ятники архітектури, у вас з'явиться неймовірне бажання повернутися у Францію знову.

Допомога у виборі автобусного туру нададуть вам фахівці компанії АС Тур. Ми запропонуємо вам оптимальні варіанти, що дозволять заощадити значну кількість коштів, які ви з радістю витратите на покупку сувенірів.

Автобусні тури у Францію від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Франції. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews