Автобусні тури в Болгарію  • Review : 0
  • 0

Куди підемо?

Созополь

Вирушаючи на автобусі в Болгарію, слід обов'язково включити в маршрут Созополь – невелике містечко з багатою історією. Розташоване воно на узбережжі Чорного моря. У 6 столітті до нашої ери на території містечка був зведений храм на честь Аполлона. Навіть назва міста була інша – Аполлонія. Тут ви зможете побачити цікаві місця, і, звичайно, насолодитися свіжим морським повітрям.

Монастир Ріла

Досить складно уявити автобусний тур в Болгарію, який би не включав в себе відвідування значного за своїми розмірами монастиря Ріла. Розташовується будівля в лісистих горах. Слід відзначити, що по ходу всього туру вас чекають відвідування історичних пам'яток архітектури, різних значущих будівель, враження від яких доповнюються чудовою природою невимовної краси. Привабливим є той факт, що монастир був реконструйований в 17 столітті. Таким чином, ви зможете побачити будинок з багатовіковою історією, зовнішній вигляд якого не змінювався вже кілька століть.

Белоградчика

Складаючи автобусний тур в Болгарію, багато туроператорів включають в нього Белоградчика – старовинну фортецю, вибудувану на тлі масивних скель. Відвідування цього місця виробляє навіть у найвибагливіших туристів незабутнє враження, так як подібне поєднання природи та архітектури складно знайти де-небудь ще в світі. Уряд Болгарії виставив цю місцевість на конкурс «7 Нових чудес природи» у 2009 році, вірячи в те, що місцеві унікальні формування гірських порід заслуговують на всесвітнє визнання і захоплення. І це абсолютна правда.

Несебр

Популярний пляжний курорт – містечко Несебр. Це місце приваблює туристів як своїм ласкавим і теплим морем, так і місцевими пам'ятками. ЮНЕСКО називає Несебр частиною всесвітньої спадщини.

Все це лише незначна частина красивої і гостинної Болгарії, яку ви зможете пізнати краще, відправившись в автобусний тур.

АС Тур – ми знаємо, де красиво!

Автобусні тури в Болгарію від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Болгарії. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews