Автобусні тури в Чехію  • Review : 0
  • 0

Поїздки по всім цікавим і красивим місцям країни не будуть нудні для туристів завдяки високому рівню комфорту в автобусі. Дозволити собі таку подорож зможе практично кожен, адже вартість такого задоволення цілком доступна. Навіть ті, хто бував у Чехії, завжди зможе знайти в ній щось нове, відкрити незвідані сторони.

З чого почнемо?

Звичайно, починати поїздку краще всього з відвідин столиці – легендарна Прага. Це місто не рідко називають окрасою країни. Кількість історичних монументів, архітектурних будівель, різних пам'яток робить Прагу справжнім музеєм під відкритим небом. Відвідавши столицю під час автобусного туру, ви побуваєте на захоплюючих піших екскурсіях по місту, відвідаєте всі цікаві місця в околицях, насолодіться різними знахідками в музеях. Незважаючи на досить насичену екскурсійну програму, кожен мандрівник буде мати багато вільного часу для прогулянок по місту, де ви завжди зможете насолодитися легендарним празьким пивом. Тут ви зможете спостерігати за тим, як поєднується давня архітектура і останні досягнення цивілізації.

Без чого немислима Чехія?

Особливе місце в історичній спадщині Чехії займають замки і фортеці, відвідування яких обов'язково входить в автобусний тур. Ви будете здивовані, дізнавшись, що на території країни розташовано близько 2 тисяч замків і фортець, багато з яких збереглися в ідеальному стані. Це дозволить вам потрапити в особливу атмосферу середньовіччя, настільки цікаву, привабливу і загадкову. Під час автобусного подорожі, ви зможете насолодитися красотами романтичного замку Глубока над Влтавою, відвідати древній символ чеського королівства Карлштейн, а також дізнатися багато цікавих фактів про історію цієї держави. Допомогу в ознайомленні з історичними пам'ятками зробить професійний гід, який буде супроводжувати вашу екскурсійну групу.

Автобусний тур в Чехію відкриє перед вами Карлові Вари, Брно, Телч, Кутну Гору, Ческі-Крумлов та інші міста, кожен з яких цікавий і заслуговує особливої уваги.
Крім масивних архітектурних будов, ви зможете насолодитися красою місцевої природи. Після важких робочих буднів ви будете раді зануритися в спокій і розміреність, що панують тут всюди.

Хочете пригод? – звертайтеся в АС Тур, ми завжди знайдемо тур для вас!

Автобусні тури в Чехію від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Чехії. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews