Автобусні тури в Грецію  • Review : 0
  • 0

Подорож у минуле

Греція – одне з найбільш популярних місць у Європі, куди люди відправляються на відпочинок. Під час автобусного туру обов'язковим місцем для вивчення стане столиця – місто Афіни. Тут перед вами у всій своїй красі постане давня історія зі своїми колонами храму Парфенона, який гордо піднімається над столицею, стоячи на пагорбі Акрополь. Цьому пам'ятнику понад 6 тисяч років, що робить його одним з найбільш древніх будівель західного світу. В Афінах ви побачите безліч визначних пам'яток, архітектурних шедеврів, докладніше дізнатися про які вам допоможе професійний гід, який супроводжує вашу екскурсійну групу. Особливої уваги заслуговують афінські музеї, в яких зібрані різні предмети старовини.

Безумовно, столиця – це лише невелика частина прекрасної країни, де багато століть тому зароджувалася сучасна цивілізація. Місто Дельфи, розташований на схилах гори Парнас, – не менш важлива історична пам'ятка. Ви зможете побачити тут храми Афіни і Аполлона, а також різноманітні пам'ятники архітектури.

Автобусні тури в Грецію, як правило, включають в себе відвідування таких міст, як Мікени і Корінф. У цих містах вас чекають вражаючі давньогрецькі пам'ятки, не поступаються за своїм масштабом і величі афінським красот. Перебуваючи тут, ви не зможете залишити без уваги центр економічного і духовного розвитку Мікен, який був оспіваний легендарним Гомером в його «Іліаді». Ви також зможете насолодитися особливою атмосферою античного Епідавра, і, звичайно, мальовничістю Нафпліона.

Греція – приємне здивування на кожному кроці

Потрапивши в цю найдавнішу державу, вам надасться можливість пізнати всю красу і велич архітектури Олімпії – стародавньої батьківщини популярних сьогодні в усьому світі Олімпійських ігор. Тут ви зможете зробити пам'ятні фото біля стародавніх храмів і різних будівель, зведення яких датується 600 роками до нашої ери. Вашому подиву у Греції не буде межі.

Автобусні тури – оптимальний варіант для вивчення історії, архітектури, культури та природних красот Греції. Для вас ми підберемо оптимальні маршрути, які будуть цікавими і захоплюючими.

АС Тур – пізнавайте світ разом з нами!

Автобусні тури в Грецію від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Греції. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews