Автобусні тури в Італію  • Review : 0
  • 0

Багата історія цієї країни відома багатьом, адже колись саме Італія була однією з найрозвиненіших держав стародавнього світу. Крім архітектурних споруд, по ходу подорожі ви зможете насолоджуватися красою зелених пагорбів Тоскани, гірськими схилами італійських Альп, виноградників Ломбардії, найчистіших озер, садів Верони. Автобусна пригода з Італії заведе вас в ще одну державу, що знаходиться всередині країни – Ватикан з його помпезною архітектурою і особливою атмосферою. Безумовно, у вас не вийде побувати в Італії і не побачити Пізанську вежу і Римський Колізей, просочений духом давнини, що поєднує свято і кров.

Крім того, обов'язковим місцем для відвідування під час перебування в Італії є Венеція та її романтичні канали. Тут же заслуговує особливої уваги собор і площа Сан-Марко.

Відвідавши Мілан, не можна не насолодитися красою собору Дуомо. Безумовно, слід відправитися і на морське узбережжя в південній частині країни, яка подарує тепло, море, чистий пісок і відмінний відпочинок.

Італія – рай для гурманів

Автобусні тури в Італію відкриють перед вами дивовижну національну кухню. Апетит у вас з'явиться точно, адже так складно відмовитися від легендарної італійської піци, яка тільки що вийшла з розжареної печі, традиційної пасти з пармезаном або томатним соусом. Звичайно, не можна уявити Італію і без ковтка вина, яке є справжнім символом країни. Відчути справжній смак цієї стародавньої країни ви зможете в місцевих кафе і ресторанчиках, в яких працюють добрі і дуже гостинні люди.

Італія без шопінгу – хіба це можливо?

Подорож тут сподобається навіть тим, хто не дуже-то любить відвідувати різні історичні пам'ятки. Італія – законодавиця моди, і тому практично неможливо втриматися від того, щоб не зайти у величезні торгові центри, магазини і бутіки.

Екскурсійні тури в Італію на автобусі підвищеного комфорту від турагентства АС Тур – відмінна можливість поєднати багату пізнавальну програму з приємним відпочинком. Ми запропонуємо вам різні маршрути, що дозволить підібрати оптимальний варіант, враховуючи ваші побажання.

Автобусні тури в Італію від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Італії. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews