Автобусні тури в Німеччину  • Review : 0
  • 0

Автобусні тури в Німеччину дозволять кожному туристу розширити кругозір, дізнавшись багато нового і цікавого. У цій країні ви доторкнетеся до середньовічної історії, побачите величезну кількість історичних і сучасних будівель, виконаних у різних стилях. Тури включають в себе відвідування найбільших міст країни, які славляться у всьому світі своєю багатою історією, музеями, пам'ятниками. Вирушивши з нами у подорож, ви прогуляєтеся по вулицях Берліна, побачите злачні місця Дрездена, познайомитеся з красою Кельна, поринете в спокій Мюнхена і велич Гамбурга. Кожне німецьке місто по-своєму унікальне, а тому точно не залишить вас байдужими.

Країна романтики. – Так, так! Така Німеччина

Під час поїздки професійний гід розповість вам безліч історій і легенд, у які ви повністю поринете. Розтоплять серце будь-якого циніка і найвимогливіших туристів долини Рейну і Мозеля, які дійсно казково красиві. Ви побачите замки і фортеці, відвідавши які, відчуєте особливу атмосферу середньовіччя – епоху лицарів, які боролися не лише за своїх королів, але і за серця коханих... Що може бути романтичніше?

Автобусний тур до Німеччини – унікальна можливість побувати в найкрасивіших місцях країни. Ви здивуєтеся, як витончено тут поєднуються старовинні пам'ятки архітектури, невимовна природна краса і сучасна цивілізація.

Веселощі і шум

Незважаючи на стійкий стереотип про те, що німці надзвичайно стримані, завжди спокійні і не створюють багато шуму, веселитися і відпочивати вони люблять. Протягом року в різних містах країни проводиться безліч барвистих свят, потрапити на які – означає побачити Німеччину зсередини. До туристів тут особливе ставлення – місцеві жителі доброзичливі і гостинні, з особливим задоволенням поділяють святкову радість.

Одним з найбільш шанованих в країні свят є відомий у всьому світі «Октоберфест». Якщо вам пощастило потрапити на цей захід, не відмовляйте собі в задоволенні спробувати німецьке пиво, адже на цьому святі його готують кращі пивовари країни.

Наше турагентство АС Тур пропонує вам кращі автобусні тури в Німеччину, під час яких ви пізнаєте самобутню німецьку культуру, відвідайте найкрасивіші міста і безкраї природні простори. Вартість турів вас приємно здивує своєю доступністю.

Автобусні тури в Німеччину від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Німеччині. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews