Автобусні тури в Польщу  • Review : 0
  • 0

Польша – а є на що подивитися?

Звичайно, головне питання для туриста – а що я отримаю від поїздки, де зможу побувати, які місця побачу? Польша – це порівняно невелика держава, однак кількість історичних пам'яток, об'єктів культурної спадщини та різних пам'яток здивує навіть найдосвідченіших туристів. Відправившись в подорож на автобусі, ви відвідаєте найкрасивіші польські міста, які підкорять ваше серце своєю давньою, але настільки елегантною архітектурою. На особливу увагу, безумовно, заслуговує Варшава, де ви зможете побачити вражаючи своєю величчю замки, прогулятися по красивим і дуже спокійним вуличкам.

Крім відвідування столиці, ви зможете дізнатися багато цікавої інформації під час поїздки до Кракова, який просто наповнений різними пам'ятками. Саме тут ви зможете відчути всю самобутність польської культури, проникнути в таємниці її історії. Автобусний тур в Польщу дозволить вам також відвідати чудове місто Вроцлав, в якому ви знайдете багато цікавого. Крім того, ваша поїздка може включати відвідування Закопане – маленького міста на півдні країни. Це місце славиться чудовими краєвидами, краса місцевих гір надовго запам'ятається вам!

Багатий вибір – запорука приємної поїздки

Зважившись на автобусний тур по Польщі, ви зможете підібрати для себе варіант, повністю відповідний вашим вимогам і побажанням. Турагентство АС Тур надасть вам поїздки з різними екскурсійними програмами, тривалістю, а також вартістю. В залежності від уподобань, подорож може включати в себе відвідування всіх історично значущих міст Польщі, або ж тільки столиці і великих населених пунктів.

Ідеально доповнить захоплюючу подорож професійний гід, який буде супроводжувати групу протягом всієї поїздки. Він розповість про історію кожного місця, розкриє цікаві секрети, допоможе зануритися в особливу атмосферу привітної Польщі.

АС Тур – час подорожувати!

Автобусні тури до Польщі від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Польщі. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews