Автобусні тури в Словаччину  • Review : 0
  • 0

Головні визначні пам'ятки

Безумовно, автобусний тур в Словаччину, розрахований на кілька днів, включає в себе відвідування найбільш яскравих місць з неповторними будівлями, стародавніми пам'ятниками і т. д.

Основною історичною пам'яткою країни є столиця – Братислава. Тут розташована легендарна фортецяБратиславський Град. Будівлю було реконструйовано в 20 столітті, так як сильна пожежа призвела до серйозних руйнувань. Цей замок був неодноразово змінений, отримавши свій остаточний вигляд лише в 18 столітті, коли був перебудований в стилі барокового класицизму. Сьогодні тут знаходиться національний музей, в якому представлено безліч історичних цінностей.

Автобусні тури в Словаччину, як правило, включають в себе відвідування Старої ратуші в Братиславі – одної з найстаріших будівель міста, виконаного в готичному стилі, що надає їй загадковості, одночасно лякає і приваблює своєю масивністю. Історія цього місця досить цікава – довгий час ратуша була міською радою, монетним двором, а також в'язницею. Кожен, хто приїжджає в Братиславу, обов'язково відправляється до Старої ратуші, щоб подивитися на ядро, яке колись потрапило в башту в далекому 1809 році під час Наполеонівських войн. Зараз ця будівля є музеєм.

Під час вивчення пам'яток Словаччини, особливу увагу слід приділити красивому Палацу Грассалковічей, Михальським воротах, і, звичайно, Францисканської церкви.

Автобусні тури в Словаччину будуть цікаві і дітям, з якими ви зможете відвідати Братиславський зоопарк. Більш того, досвідчений гід, який буде супроводжувати вас протягом всього туру, розповість вам і вашим дітям захоплюючі легенди, захоплюючі історичні факти про цю невелику, але таку цікаву державу, яка подолала багато труднощів на шляху до незалежності і свободи.

Автобусний тур в Словаччину – відмінна можливість приємно і корисно провести час, побачити безліч визначних пам'яток, що вражають своєю оригінальністю будівель, так і просто розслабитися під час їзди в комфортабельному автобусі.

АС Тур, ми зробимо ваш відпочинок яскравим!

Автобусні тури в Словаччину від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Словаччині. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews