Автобусні тури в Угорщину  • Review : 0
  • 0

Головна зупинка – Будапешт

Щорічно угорську столицю відвідує величезна кількість туристів, і інтерес до «Перлині Дунаю» постійно зростає. Знайомство з Будапештом слід починати з центру, де перед вами відкриється надзвичайна панорама. ЮНЕСКО відносить цю частину столиці до культурної світової спадщини.

Перебування у Будапешті вам обов'язково запам'ятається. Тут ви зможете побачити монумент Святої Трійці, Собор Святого Матяша, Рибацький Бастіон і безліч інших архітектурних будівель, своєрідність і велич яких запам'ятаються надовго. Розглядаючи всі ці міські краси, вам не доведеться нудьгувати, так як по ходу екскурсій по захоплюючих місцях Будапешта, ви отримаєте всю необхідну інформацію про них від досвідченого гіда. Його історії скрасять вашу автобусну подорож.

Для любителів природи – озеро Тиса

Приїжджаючи в нову для себе країну, завжди хочеться пізнати її з різних сторін, і, звичайно, не можна відмовитися від такої насолоди, як прогулянка по безмежних природних просторах. Таку можливість вам дасть автобусний тур в Угорщину під час відвідування озера Тиси. Штучно створена водойма – популярний туристичний напрямок. ЮНЕСКО відносить і цю частину Угорщини до всесвітнього природного спадку, так як на березі Тиси розкинувся заповідник.

Це місце оцінять любителі флори і фауни. Озеро ділиться на кілька басейнів, кожен з яких відрізняється своїми мешканцями. Так, наприклад, в басейні «Тисавалка», можна спостерігати за рідкісними птахами – соколом-балабаном, білою чаплею, сірою гускою.

Архітектурне диво Угорщини

Автобусний тур в Угорщину обов'язково приведе вас в невелике місто Мартонвашар, що знаходиться неподалік (в 30 кілометрах) від Будапешта. У цьому містечку ви зможете вразити свою уяву фантастичним зразком архітектури 18 століття – замком Брунсвік. Це будова зведена в неоготичному стилі. Розглядати безліч деталей замка ви будете дуже довго, адже це захоплююче заняття.

Перебуваючи тут, ви також зможете вдихнути ковток свіжого повітря під час пішої прогулянки по англійському парку, де перед вами постануть рідкісні види дерев.

Окремої уваги заслуговує перший поверх замку Брунсвік, де розташований музей, який буде особливо цікавий шанувальникам класичної музики, так як він присвячений творчості видатного композитора Людвіга ван Бетховена.

Автобусні тури в Угорщину завжди цікаві, адже кількість пам'яток архітектури різних цікавих місць у цій країні величезна.

АС Тур – ми відкриємо вам світ!

Автобусні тури в Угорщину від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по Угорщині. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews