Автобусні тури

Автобусні тури – що це таке?

Автобусні тури сьогодні – один з ключових видів туризму, представляє собою спеціальний екскурсійний тур по містах європейських країн і різних мальовничих місцях на комфортабельному автобусі. Під час такої подорожі ви стаєте частиною організованої туристичної групи, відпочинок якої максимально скрашує професійний гід. Він розповість вам про всі цікаві факти, легенди і таїнства найкрасивіших і загадкових куточків Європи. Якщо ви допитливі, бажаєте насолодитися європейською культурою, завести нові знайомства і подарувати собі незабутню подорож – звертайтеся в компанію АС Тур. Ми з радістю підберемо для вас найкращий маршрут, враховуючи ваші побажання.

Кожен рік з'являється безліч нових напрямів автобусних турів по країнах Європи, що дозволить навіть досвідченим туристам підібрати цікавий варіант. Ви не просто зможете відвідати найцікавіші і красиві місця, насолодитися величчю архітектурних споруд різних епох, а також природних красот, але і дізнаєтеся про особливості різних народів, їх звичаї і т. д.

чи Зручно це?

Одним з головних питань, яке з'являється в голові кожного, хто задумався про автобусний тур – комфорт! Чи буде зручно їздити в автобусі годинами, чи не стане нудно і т. д. Туристичне агентство АС Тур – одна з небагатьох фірм, для якої основною вимогою є саме якість відпочинку. З цієї причини ми пропонуємо вам поїздки в сучасних автобусах із зручними сидіннями і кондиціонером, що дозволить вам з легкістю перенести спеку під час подорожі. Крім того, протягом туру досвідчений гід розповість вам дійсно цікаві факти, а не стандартний текст, прочитаний в туристичному буклеті. Вам не доведеться нудьгувати, адже, як правило, до складу подібних туристичних груп входять приємні люди, що люблять веселощі та пригоди – а що може бути краще, ніж краса європейських міст в поєднанні з приємною компанією.

Автобусні тури: в чому їх переваги?

Автобусні тури – особливий вид туризму, який до душі не кожному, по ряду об'єктивних причин, проте незаперечні переваги є, і їх, слід сказати, багато. Однією з основних, безумовно, є доступність. Ціна на автобусний тур, який ви можете оформити в нашій компанії за лічені хвилини, мінімальна, а тому дозволити собі його може кожен любитель подорожей.

Говорячи про достоїнства автобусних турів, складно не згадати про ті можливості, які вони відкривають для туристів. Під час подорожі ви зможете за кілька днів побачити найцікавіші місця, а не познайомитися з красою лише одного міста або історичної місцевості. Автобусні тури вкрай привабливі для любителів пізнавати світ, вивчати його, знайомитися з новими культурами. Такі поїздки подарують вам масу вражень, радості, і, звичайно, сотні барвистих фотографій з чудовими видами, архітектурними пам'ятниками і т. д.

Як правильно вибрати автобусний тур?

Якщо ви бажаєте запам'ятати свою подорож назавжди, вам слід ретельно підійти до її вибору. Допомогу в цьому нададуть вам співробітники турагентства АС Тур. Спеціально для вас ми підберемо оптимальну подорож без тривалих переїздів, з максимальним комфортом і за доступними цінами.

АС Тур – ми подаруємо вам яскравий відпочинок!

Автобусні тури від турагентства АС Тур

Туристичне агентство АС тур запрошує вас в подорож по країнах Європи. Скористайтеся автобусними турами, замовивши будь-який з них за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16