Гарячі тури на Кіпр  • Review : 0
  • 0

Туризм – основна частина державного доходу Кіпру. Комфорт, затишок і розваги гарантує кожен курорт цього незабутнього острова. Кіпр відкриває двері для будь-яких гостей: поїздка всією сім'єю, поодинокі подорожі, любовні пригоди. В різних куточках острова ви знайдете те, що так давно шукали!

Курортні міста Пафос, Ларнака, Айа-Напа готові запропонувати вам найрізноманітніші розваги. Для сімейного відпочинку вибирайте туристичні центри Нікосії і Ларнаки: величезна кількість готелів вищого класу подбають про ваше дозвілля. Тисячі екскурсій до загубившихся пам'ятників великої Греції. Ігрові кімнати для самих маленьких і багато іншого. Гарячі тури зроблять подорож недорогою, а блакитні пляжі Кіпру – незабутньою.

Пляжі – це зовсім окрема історія острова. Багато з них відзначені «Блакитним прапором» за особливу чистоту. Довгі пляжні смуги облаштовані різноманітними водними розвагами: від аквапарків, до прогулянок катером. Практично всі пляжі є муніципальною власністю, що дозволяє встановити єдиний високий стандарт чистоти і порядку. За окрему плату ви можете взяти в оренду шезлонги чи сонцезахисні парасольки.

Гарячий тур на Кіпр абсолютно повноцінно може замінити на більш дорогу поїздку на Ібіцу. Курорт Айя-Напа вважається європейським аналогом галасливих «танцювальних» острівних майданчиків. Це ідеальне місце для молоді: клуби, дикі пляжі і модні брендові магазини. Якщо ви хочете опинитися посеред гучної музики та шалених веселощів – ви зобов'язані побувати в цьому незвичайному місті.

Туристичне агентство АС-тур " пропонує відвідати місто Пафос – колиску грецької міфології. Поблизу міста розташована бухта Афродіти. Саме в цьому місці з морської піни вийшла давньогрецька богиня кохання. Щороку мільйони закоханих здійснюють паломництво до місця сходження чистого кохання. Місто наповнене історичними відсиланнями до великого минулого цих місць: пам'ятники, руїни і музеї.

Кіпр зовсім поруч. Дозволити собі незабутню подорож з допомогою АС тур може кожен, зробити «божественний відпочинок» доступним допоможе гаряча путівка від нашої компанії. Блакитні пляжі, історичний кругообіг пам'яток і сервіс приголомшливого класу – це все Сонячний острів Кіпр.

Гарячі путівки на Кіпр

Турагентство АС тур запрошує вас усамітнитися і відпочити на островах Греції. Скористайтеся гарячими турами на Кіпр. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews