Гарячі тури на Шрі-Ланку  • Review : 0
  • 0

Душа Шрі-Ланки – це такі місця, як Канді, Сигирии, Полоннаруви – неймовірна атмосфера вічної медитації. Спокій і краса цих місць здається нез'ясовно захоплюючою. Безліч реліквій зберігає усередині себе острів. Щорічно в древню столицю Шрі-Ланки, місто Канді, здійснюють паломництво тисячі і тисячі буддистів. Усі вони збираються, щоб побачити одну з найшанованіших реліквій – зуб Будди.

Туристичне агентство АС тур організовує неймовірні подорожі на Моратуву і Галле – морські курорти Шрі-Ланки. Охоплений лінією піску острів вважається однією з найчистіших пляжних майданчиків. Уряд Шрі-Ланки щорічно отримує різноманітні екологічні нагороди за внесок у збереження незайманої природи острова. Повітря на острові дійсно має цілющі властивості, воно настільки заряджене киснем, що сон в цих місцях перетворюється на чистого роду насолоду.

Для туристів-екстремалів Шрі-Ланка і турагентство АС тур пропонують гірські курорти Нувара-Елія. Похід по гірських стежках Нувари запам'ятається вам на все життя – вічно зелені насадження обхоплюють весь гірський масив, в деяких місцях утворився навіть власний клімат.

Острів готовий ділитися своєю культурою. Усіх своїх гостей він запрошує на матчі національної першості з крикету, де Шрі-Ланка досягла значних успіхів. Британські звичаї досі збереглися в побуті у ланкійців. Наприклад, на багато кілометрів розтягуються чайні поля, гори практично усіяні знаменитою рослиною, а запах змушує туристів сходити з розуму.

Гарячий тур на цей острів – це найкращий подарунок. Спокій і тиша дозволять на час забутися і створити власний світ щастя і затишку. Неймовірне злиття мусульманського, буддистського і християнського світу перетворюють цей острівець в колиску спокою.

Відвідати Шрі-Ланка стає все простіше. Туризм в цій країні займає великий відсоток внутрішнього бюджету, створюється абсолютно нова інфраструктура відпочинку. Гаряча путівка на Шрі-Ланку – самий неймовірний спосіб побувати в іншому світі.

Гарячі тури на Шрі-Ланку

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати в Азії. Скористайтеся гарячими турами в Шрі-Ланку. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews