Гарячі тури в ОАЕ | Емірати  • Review : 0
  • 0

Кам'яне царство посеред пустелі – саме так ОАЕ називають деякі досвідчені туристи. Побудовані всього за десяток років Дубаї або Абу Дабі нагадують за масштабом і розмахом будівництва історичне зведення столиці Бразилії. Гарячий тур в нові міста сходу виявиться несподіваною пригодою для всієї родини.

Тільки тут ви можете знайти штучні острови, басейни на самій верхівці хмарочоса і стометрові фонтани. Архітектура ОАЕ ніби спеціально взялася вражати вашу уяву – саме тут будують найвищий будинок у світі. Технологічні та сучасні мегаполіси на тлі червоного заходу.

Гаряча путівка в ОАЕ дозволить вам зануритися в загадковий світ древніх релігійних традицій. Мусульманство – це не просто релігія, це особлива культура, яка проникає в кожну сферу життя ОАЕ. Саме з Корану черпає свою одіозність Схід. Кожен звук в цих місцях, немов відправляється прямо до Аллаха.

Емірати ще недавно не представляли ніякої цінності для туристів, але за останні 10 років уряд держави вклав величезні гроші в розвиток всіх рівнів туризму: від сімейного відпочинку в готелі до витратного перебування в казино і ресторанах. Кожна деталь розроблена по особливому, навіть просто похід по магазинах або по ринку перетворюється на справжню яскраву подорож. Турагентство АС тур гарантує буйство фарб і запахів.

Найвищі стандарти обслуговування забезпечать вам комфортне перебування в будь-якому готелі Еміратів. Сервіс в цій країні – особлива наука, ціла мережа кадрових центрів і гнучка система навчання, яка дозволяє вам насолодитися відпочинком в будь-якій точці ОАЕ. Напевно, це найкраще місце в світі, щоб просто відпочити від однакових буднів. Туристичне агентство АС тур запрошує всією сім'єю приїхати в цю дивовижну країну.

ОАЕ гарантує захоплюючий відпочинок для кожного. Тисячі екскурсій по дорогах стародавньої Персії, найбільша цивілізація, історичні баталії, великі перемоги – все це руїни Персії. Зовсім рідко зустрічаються епізоди з нової історії ОАЕ – час під протекторатом Великобританії. Ледве помітні самотні британські акценти на старих будівлях в дальній частині міст ветеранів.

Гарячі тури роблять подорож по «золотому Сході» дешевше. Тепер – це не просто мрія, це мета кожного туриста.

Гарячі путівки в ОАЕ | Емірати

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати в ОАЕ. Скористайтеся гарячими турами в Абу Дабі. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews