Гарячі тури в Туніс  • Review : 0
  • 0

Море в Тунісі дивовижне. Прозора вода і білий пісок об'єднуються в прекрасний вигляд, який можна споглядати, сидячи на веранді власного номера. Туристичне агентство АС тур забезпечує своїм клієнтам найкращі умови проживання. Харчування не викликає ніяких труднощів. У готелі пропонується вибір різноманітних страв, а якщо хочеться спробувати чогось новенького, можна відвідати будь-який із закладів: скрізь туристів зустрічає привітний персонал і обширне меню.

Гаряча путівка зазвичай припускає, що на збори і підготовку до поїздки часу небагато, проте варто все ж таки заздалегідь продумати своє дозвілля. Прийнято вважати, що в Туніс їдуть тільки за пляжним відпочинком, але це не зовсім так. Існують численні екскурсійні програми. Окремого часу заслуговує пустеля Сахара. Подорож в Сахару відкриє перед гостем зовсім інший світ, де на багато кілометрів розкинуті величні дюни. Одними з найбільш захоплюючих екскурсій вважаються поїздки на арабські базари, де особливо сильно відчувається місцевий колорит. Туристи, як правило, саме на цих базарах набувають різні сувеніри, подарунки для близьких, прикраси, одяг. Любителі історії не повинні пропустити екскурсію в Карфаген – стародавню столицю Тунісу, яка досі не відкрила всі свої таємниці археологам.

Ще один популярний спосіб дозвілля – морські прогулянки і водний спорт. Занурення з аквалангом дозволить побачити підводне життя цього дивного місця. Турагентство АС тур перед поїздкою надає максимально повну інформацію про всі можливості, які чекають гостя в цій унікальній країні.

Гарячі путівки в Туніс

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати на курортах Африки. Скористайтеся гарячими турами в Туніс. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews