Гарячий тур в Чорногорію  • Review : 0
  • 0

Чорногорія славиться своєю доступною ціновою політикою, а вірний спосіб обійтися мінімальними витратами – гаряча путівка. Туристам гарантовані дивовижні враження за невеликі гроші. Всі красоти Чорногорії – вражаючі каньйони, національні парки, звивисті вулички старовинних міст, багата фауна, відкриються у всій пишності. В літній період все активне життя в Чорногорії зосереджене на узбережжі, в невеликих затишних містечках. Після денного відпочинку на пляжі у туристів є можливість відвідувати численні ресторанчики на березі моря, в яких готують страви зі свіжих морепродуктів.

На огляд культурних пам'яток Чорногорії варто виділити декілька днів. Саме тому гарячі тури так популярні, адже вони дозволяють знову і знову приїжджати в цю країну. Цілий день можна присвятити відвідуванню міста Цетінє, першій столиці Чорногорії. У старовинних замках, резиденціях і монастирях відчувається дух історії. У місті Бар знаходиться знаменита фортеця, а шлях до нього веде через оливковий гай. Протягом всього відпочинку туристи насолоджуються кухнею Чорногорії. Гостей чекають різноманітні рибні страви, поєднання овочів і фруктів, традиційні чорногорські напої. Перед тим, як зробити замовлення, слід врахувати, що порції в місцевих ресторанах зазвичай великі.

Гарячий тур в Чорногорію – це можливість вперше познайомитися з цією неповторною країною або ж у черговий раз оцінити її унікальну природу. У будь-який час року тут раді гостям. В весняний і осінній періоди, коли вода в морі недостатньо тепла, можна більше часу присвятити огляду визначних пам'яток і поїздкам по мальовничим дорогах країни. Можна взяти машину напрокат і самостійно прокласти маршрут, або ж звернутися до досвідчених гідів. Турагентство АС тур робить все необхідне для того, щоб відпустка проходила з максимальним комфортом і була наповнена лише приємними емоціями. Після поїздок, організованих АС тур, в Чорногорію хочеться повертатися знову і знову.

Гарячі путівки до Чорногорії

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати на Балканах. Скористайтеся гарячими турами в Чорногорію. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews