Гарячий тур в Болгарію  • Review : 0
  • 0

Всього два осінніх місяці у цій невеликій країні проходять зовсім тихо: жовтень і листопад, сонця вже не достатньо, щоб відвідувати морські пляжі, а сніг у горах ще не випав. За ці два місяці країна перетворюється: чорноморський сезон закінчено, починається гірськолижний. Турагентство АС-тур " пропонує відвідати Болгарію – країну контрастів!

В самий розпал літнього сезону відпочиваючих приймають курорти Албени, Святого Власа, Рів'єри і багато інших. Всі міста є чіткою туристичної міткою будь-якого європейського мандрівника: золотий пісок, блакитне море і незвичайна природа навколо.

Чорноморські міста повністю підготовлені до напливу відпочиваючих, інфраструктура роками створювалася на основі радянських баз відпочинку і тепер має певну репутацію серед європейських курортів.

Гаряча путівка від агентства дозволить вам побувати в неймовірних місцях Созополя, Сонячного Берега, Обзора, – Болгарія пропонує по-справжньому сімейний відпочинок. Комфорт, сервіс і гідна ціна.

А вже в грудні ви можете відвідати абсолютно іншу Болгарію. Свої двері для екстремалів всього світу відкривають гірськолижні курорти Банско, Боровець і Пампорово. Засніжені висоти, облаштовані за всіма новими стандартами активного відпочинку, приймають гостей будь-якого віку. Гарячий тур в Болгарію відкриває перед вами снігові траси будь-якої складності: від дитячих-навчальних, до небезпечних, загублених глибоко в горах лижних стежок. Подолати будь-які небезпеки допоможуть професіонали-інструктори, майстер-клас вам тут покажуть найсміливіші лижники світу.

Зовсім недавно туристи могли з захопленням спостерігати за Чемпіонатом Європи зі швидкісного спуску для чоловіків в Банско. Кожен рік Болгарія проводить все нові і нові видовищні змагання для екстремалів.

Ця країна-курорт зовсім близько. Багато європейців вважають Болгарію ідеальним варіантом по співвідношенню ціна-якість. Туристичне агентство АС-тур " пропонує відвідати цю країну вже зараз.Не відмовляй собі в незабутній пригоді: прекрасний клімат, чистий пісок, прозора вода – ідеальні умови для сім'ї, дітей та одиночної подорожі цілий рік.

Гарячі путівки в Болгарію

Турагентство АС тур запрошує вас побувати на відомому Сонячному Березі. Скористайтеся гарячими турами в Болгарію. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews