Греція  • Review : 0
  • 0

Tільки одного разу Відвідавши Грецію, ви запам'ятайте її назавжди! Прекрасні зразкові пляжі, доброзичливі, щедрі і привітні місцеві жителі, чудова природа, давні історичні пам'ятки і найкрасивіші пам'ятки архітектури. Що ще потрібно вимогливому туристу? В цій країні є що подивитися.

На материковій частині Греції розташована столиця — величні Афіни. Турагентство у Дніпропетровську пропонує відвідати в цьому чудовому легендарному місті всесвітньо-історичний пам'ятник стародавньої архітектури Акрополь, з численними помпезними храмами, прикрашеними сповненими гідності статуями. У минулі часи, на зорі людської цивілізації, Акрополь був багатофункціональним. Одночасно палацом, фортецею, резиденцією царів, головним храмом Афін, церквою святої Богоматері, арсеналом і мечеттю. Архітектура Акрополя повністю відображає його багатоликість. Вона проста і в теж час химерно хитромудра.

Крім Афін на материку розташовано Корінф, по праву вважається воротами Пелопоннесу, в якому знаходиться знаменитий храм Аполлона, зображений раніше на всіх підручниках історії, і Салоніки з широко відомими пам'ятками. У Салоніках туристичне агентство в Дніпропетровську допоможе вам відвідати руїни стародавнього римського Форуму і храм Св. Дмитра, який протегує місту кілька тисяч років. Всім бажаючим пропонуються гарячі тури в Грецію і численні екскурсійні програми, де ви дізнаєтеся про історію життя великого Аристотеля і сфотографуйте на тлі його знаменитого пам'ятника. В Каламату постійно проходять славні веселі фестивалі. У них беруть участь музиканти зі всього світу. В місті є заслуговує уваги філармонія і респектабельна набережна. Не тільки історичними пам'ятками багата Греція, але і унікальними природними пам'ятками. Поряд з Каламату знаходиться Мессіна, з колосальними за розмірами печерами. Ці карстові печери реліктові, рідкісні по красі мінеральними натічними утвореннями — сталактитами і сталагмітами. Сепелеотуристов провозять на човнах з підземного водного потоку. Склепіння печер драпированы масивної корою з мармурового оніксу.

Оливкові гаї, виноградники, розташовані на крутих пагорбів материкової і острівної Греції — це історія стародавньої землеробської культури високорозвиненої цивілізації. Кулінарні традиції в кожній області Греції свої. Дивовижні пироги з різною начинкою, запіканки з овочів (мусака), салати з маслинами і фетою, знаменитий квасолевий суп і різноманітні найсвіжіші морепродукти подадуть вам у будь-якому ресторанчику на узбережжі.

Острівна частина Греції складається з більш ніж 2000 островів. Найбільш відомі з них — Корфу і Родос, Лемнос, Кос і Крит. Тут збереглися пам'ятки старовини і замки лицарів хрестоносців. Всі завойовники цієї маленької країни залишили на островах свій незгладимий і химерний слід.

Якщо ви плануєте сімейний відпочинок в Греції, то кращого місця, ніж Халкідікі вам не знайти. Блакитне море і чудові пляжі, недорогі до початку весняно-літнього сезону готелі, деякі з яких надають можливість попереднього бронювання, приваблюють безліч туристів з дітьми. З травня по липень погода буде радувати приємною прохолодою і теплим морем. В цей час спека ще не настає, можна купити тури в Грецію і чудово відпочити з дітьми. Більшість туристів у червень місяць насолоджуються неперевершеною екскурсійною програмою при сприятливому температурному режимі. Температура повітря близько +270С, а води +220С. Починаючи з липня, настає спека. Відпочиваючим, тим хто впевнений у своїх силах і здоров'я гіди Греція з Дніпропетровська пропонують саму різноманітну програму. Пляжі стають розпеченими, місцеві жителі беруть відпустки і їдуть вглиб материка. Температура повітря в цей час "зашкалює" за 400С, а вода радує теплом +250С - +270С. Туристи, які вже відпочивали в Туреччині і знайомі з кліматом, зможуть скласти уявлення про клімат грецьких островів розташованих поруч. Острів Крит надає комфортне проживання, відпочинок на пляжах, прекрасні природні і цікаві історичні пам'ятки. Крит самий південний острів Євросоюзу з чудовими готелями і чудовими умовами для відпочинку.

Греція приймає щорічно мільйонів туристів. Чому так популярна ця середземноморська країна, що має в своєму складі більш ніж двох тисяч островів? Справа в тому, що відпочинок тут самий різноплановий: чисте тепле море і прекрасно обладнані пляжі, величезна кількість історичних екскурсій до пам'ятників світового значення, розваги на будь-який смак і гаманець і відмінний, переважно хутряний шопінг. Греки дуже дружелюбно ставляться до гостей країни, у готелях високий рівень сервісу, тому тури в Грецію вибирають ті, хто цінує комфортний відпочинок.

Саме на території Греції зародилася колись антична цивілізація. В рамках одного туру в Грецію з Дніпропетровська неможливо оглянути всі визначні місця не те що окремого міста, але навіть курорту. Як сладкозвучны назви давніх храмів: Парфенон, Ерехтейон, храм Афіни Ніки, Епідавр, Дельфи... острові Крит можна оглянути печеру, де, за переказами, з'явився на світло не хто інший як Зевс, головний бог Олімпу. Побудований півтори тисячі років тому Кноський палац досі викликає захоплення. Півострів Халхідіки відомий монастирі Метеори – ці унікальні споруди розташовані на самих вершинах скель. Храмовий комплекс називають одним з найбільш незвичайних у світі. Назва міста Салоніки відомо всім, хто хоча б трохи цікавиться історією. Тут народилися слов'янські просвітителі Кирило і Мефодій. У місті чимало цікавих історичних пам'яток, наприклад, арка Галерія, споруджена в римську епоху.

Ця земля, на якій оживають стародавні міфи, благодатна і щедра. Чудовий пляжний відпочинок дарують своїм гостям острова Кос, Тасос і Родос. На курортах з білими піщаними пляжами – роздолля серфінгістам і дайверам. Відпочинок на Криті, самому великому мальовничому острові Греції, подарує незабутнє відчуття спокою – тут яскраво сонце світить 300 днів у році.

Якщо ви ще сумніваєтеся в тому, купити тур в Грецію в Дніпропетровську або надати якусь іншу країну, тільки уявіть собі: історія великої Еллади постане перед вами в яскравих променях сонця! Вам вдасться побачити унікальні пам'ятки архітектури стародавньої цивілізації, чудово відпочити на грецьких пляжах – 70-кілометровій Олімпійської Рив'єрі, прогулятися по багатим національних парках країни. Наприклад, за Олімпу, розташованому на схилі легендарної гори Пієрія. Захват відкриттів, карколомні відчуття, буря емоцій – все це гарантовано туристу, який відвідав доброзичливу Грецію.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews