Єгипет  • Review : 0
  • 0

Ні з чим незрівнянні хвилюючі враження отримають туристи, які вирушають на відпочинок в Єгипет. Туристичні агенції Дніпропетровська пропонують гарячі тури, сімейний відпочинок, надзвичайна подорож по Нілу на теплоході, піші прогулянки за давнім християнським святиням, поїздки в морський заповідник Рас-Мохаммад і національні парки з унікальними мангровими заростями. Відпочинок в Єгипті це ексклюзивний екстремальний туризм, що включає в себе екскурсії по оазисів у пустелі, відвідування бедуїнських сіл, джип-сафарі, чудовий дайвінг у коралових рифах. Короткий неутомительный переліт Єгипет з Дніпропетровська на сучасному літаку, безвізовий режим з нашою країною, низькі ціни на фешенебельні готелі, що мають крім комфортабельних готелів і пляжів ще й власні аквапарки з критими і відкритими басейнами, в яких з величезним задоволенням будуть плескатися діти і дорослі, приваблюють дедалі більше українських туристів до Єгипту не тільки в літній період, але і весь рік. Приємний сухий і рівний клімат, в якому немає різких перепадів тиску, придатний для сімейного відпочинку навіть з маленькими дітьми. Акліматизація проходить легко і непомітно для здорових людей. Ласкаве Червоне море з температурою не нижче 200С навіть взимку і незрівнянне Середземне море дозволяють насолоджуватися купанням і приголомшуючим дайвінгом на рифах з рідкісними по красі видами риб і коралів. Пляжі обладнані та облаштовані. Невелика глибина на узбережжі теплого Червоного моря, ніби спеціально створена для прекрасного пляжного відпочинку.

В Шарм-Ель-Шейху і Хургаді популярний клубний відпочинок, де наші співвітчизники активно проводять час на танцполах. Ді-джеї та танцювальні групи часто бувають російськими або українськими. Сучасна музика, класний дизайн дискотек для відпочиваючої молоді. Тут є все, до чого звикла наша нова генерація. Безліч ресторанів і кафе відкриті для відвідування майже цілодобово. Крім дуже смачною близькосхідної кухні можна знайти ресторанчики з найрізноманітнішою і примхливою кухнею. Кожен готель вечорами представляє свою розважальну програму, а по п'ятницях і вихідні дні пропонуються яскраві ексклюзивні шоу.

У Сафазі і Макаді Бей для сімейного відпочинку з дітьми створені найкращі умови, що неодноразово відзначалось нашими туристами. Водні атракціони в аквапарках, розважальна програма з аніматорами, обладнані ігрові майданчики і міні-клуби для дітей різного віку, починаючи від 4-х років і до 12 років.

Туристичне агентство в Дніпропетровську пропонує тури не тільки в багатозіркові готелі за вкрай низькими цінами, що взагалі характерно для Єгипту, але і тим туристам, яким не сидиться на одному місці, а хочеться побачити найдавнішу і саму загадкову цивілізацію, що залишила після себе безліч артефактів. Тоді - ласкаво просимо, тільки для самих романтичних мандрівників екскурсії в Луксор, в місто мертвих, в самий масштабний музей, який розташований під відкритим небом по один бік Нілу, а на інший живе сучасним життям живе місто. У місті мертвих можна відвідати Долину Цариць і Царів, похоронні храми цариці Хатшепсут, Рамессеум, Мединет-Абу.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews