Таїланд  • Review : 0
  • 0

Тури в Таїланд

Відпочинок в Таїланді

Гарячі тури в Таїланд

Турагентство Дніпропетровськ пропонує вишукане подорож в рай на землі — таємничий і прекрасний Таїланд. Найнесподіваніші ваші примхи зможуть задовольнити тури в Таїланд. При цьому ціна за «примха» може варіюватися від мізерних до нечуваних меж. Істотно скоротити витрати вам допоможуть гарячі тури, які в нашому турагенції завжди в наявності.

З кожним роком кількість бажаючих відвідати колоритні східні тропіки все збільшується, а ціни туристичного агентства Дніпропетровськ приємно радують і залишаються демократичними і доступними практично кожному туристу. Дивовижна екзотика цієї країни гармонійно поєднується з сучасними мегаполісами, непрохідними джунглями і чудовими древніми храмами

Туристичний бізнес — це основна інвестиція в цій країні, що приносить значні прибутки, тому місцеве населення дуже гостинно і привітно. З листопада по лютий в Таїланді стоїть суха спекотна погода. Вдень на сонці температура тримається близько +300С, а вночі не опускається нижче +200С. Розпал пляжного сезону припадає на грудень-лютий. В цей час відпочиває в Таїланді величезна кількість наших співвітчизників, і туристична інфраструктура працює на повну потужність. Щоб оселитися в сезон у відмінному готелі варто подбати про бронювання місць заздалегідь. Влітку Таїланд з Дніпропетровська також відкритий для туристів. Але в цей час йдуть мусонні дощі, що тривають по кілька годин, а потім знову з'являється палюче сонце. Спека в поєднанні з високою вологістю досить сильне випробування для європейців, хоча не на всій території Таїланду йдуть дощі. Є місця, де можна чудово відпочити. Це Хуа Хін, Самуї, Паттайї, Ко Чанг. Паттайї розташований на південний схід від Бангкока на узбережжі Сіамської затоки. Тут дощі йдуть тільки вночі або вранці, а в інший час значно прохолодніше, ніж на узбережжі Індійського океану.

У період з квітня по жовтень місцеві господарі готелів можуть знизити вартість проживання до собівартості, а деякі готелі пропонують два тижні проживання, а оплату беруть тільки за один тиждень. Звичайно, це пов'язано з літнім «зеленим сезоном» в Таїланді, коли природа буяє від великої кількості вологи, а туристи воліють уникати ці місяці перебувати в країні.

Нашим турагентством пропонується всім бажаючим відпочинок в Таїланді з листопада по лютий, на прекрасному острові Пхукет. Чисте морське узбережжя з «співаючими» під ногами кварцовими пісками, бурхливі хвилі узбережжя Індійського океану вразять уяву європейців.

На острові розвинена інфраструктура туристичних послуг. Для дітей цей острів пропонує максимум всіляких розваг. Від натуралістичних до культурних. Флору і фауну Таїланду можна спостерігати в саду метеликів, на фермі змій і на шоу в саду мавп. Діти будуть у захваті від яскравого барвистого вистави трупи тайського театру. Подання даються про історію Таїланду. Парк розваг «Фанта Сі» - це колосальний за площею парк самих різноманітних атракціонів та ігрових майданчиків для дитячих ігор. Фантастичні східні шоу зі слонами, тайськими красунями і майстрами східних єдиноборств проводяться тут щодня вечорами. У місцевому зоопарку міститься маса екзотичних для європейців тварин: дивовижні за забарвленням і різноманітності птиці, слони, тайські тигри, мавпи і рептилії.

Якщо ви вирішите відвідати Таїланд з Дніпропетровська, побувайте в столиці країни Бангкоку. Вам запропонують екскурсію в Королівський палац і храм смарагдового Будди, випиляного каменотесами з цільного шматка жадєїта. Крім цього можна відвідати музей правлячої династії Чакрі, величезну статую лежачого Будди, оточену храмовим комплексом. Лежачий Будда оформлений перламутром і листовим золотом. Цікаво, що храм був побудований пізніше, ніж витесаний Будда.

В Паттаї туристичне агентство Дніпропетровськ пропонує побувати на знаменитому шоу грають у футбол слонів, можна відвідати в Парку древніх каменів подання зі зміями і крокодилами — це найвідоміша пам'ятка міста, викупатися вночі в гарячих джерелах річки Квай, навідатися на ананасові плантації і в парк «Міні-Сіам».

Тури в Таїланд

Відпочинок в Таїланді

Гарячі тури в Таїланд

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews