Туреччина  • Review : 0
  • 0

Туристичне агентство в Дніпропетровську пропонує всім бажаючим відвідати перлину європейського Сходу Туреччини. Країну, оспіваної Гомером Трої, зі столицею християнської Візантії Константинополем і Стамбулом, столицею великої Османської Імперії. Побувати в місті Невшехір, де і донині, жителі живуть у печерах з туфу. Відправитися на екскурсію в древню Каппадокію, в якій найцікавіші пам'ятки пов'язані з початком історії християнства, де дивовижні лабіринти-катакомби, розташовані в підземелля і мальовничими ландшафтними заповідниками, зображення яких на фотознімках, безсумнівно, прикрасили найвимогливіші туристичні путівники світу. Можна з'їздити в що має багатовікову історію Анкари на руїни хетської столиці, заснованої понад 20 століть тому, відвідати мавзолей Ататюрка, мечеть Хаджі-Байрам і оглянути Білий замок укріпленої військової башти Ак Кале.

Відпочинок в Туреччині несе на собі відбиток неповторного колориту Сходу і ознак самої сучасної європейської цивілізації. Комфортабельні готелі надають дуже високий рівень сервісу для досвідчених мандрівників за дуже скромну плату. Турагентство у Дніпропетровську пропонують гарячі тури до заслуговує на увагу стародавніх пам'яток Туреччини, чистим з окатаної різнобарвною галькою і піщаним пляжам, на тепле неглибоке біля берегів море, до чудової національної кухні з гарячою чорбою, запашним лавашем до гострого хумусу, солодкої, сочащейся пахлавою і найрізноманітнішими видами плову. До того ж гарячі тури дозволять заощадити значну суму грошей на той самий дозвілля, про який ми вам розповіли. Тому потрібно дуже серйозно підійти до вирішення питання, де варто відпочити в Туреччині. Загальне враження від відпочинку буде залежати від того, де ви зупинитеся, за якою ціною, з якою культурною програмою відбудеться знайомство з цією цікавою країною.

В Туреччині настільки розвинена туристична інфраструктура, що тільки від фінансових можливостей туриста і його власних уподобань залежить вирішення питання, де ж слід зупинитися. Навіть відпочинок в скромному готелі не затьмарить перебування в країні гарячого сонця, чистого моря, дивовижної кухні і чудових солодощів.

Тури в Туреччину для сімейного відпустки з дітьми дуже поширене явище. Розумна організація відпочинку в сучасній розвиненій інфраструктурі туризму пропонує всім бажаючим масу варіантів. Сім'ї, які вже не раз бували в Туреччині, відзначали, що кращий відпочинок для сімей з різновіковими дітьми можуть запропонувати клубні готелі Кемера і Анталії. Крім того для людей похилого віку Туреччина є прекрасною можливістю спокійно і з зручностями побувати на морі з комфортними умовами проживання. Тільки із-за жаркого клімату вибирати період для відпустки сім'ям з маленькими дітьми і людям старшого віку з проблемами зі здоров'ям слід з середини травня по червень включно, поки сонце не дуже жарко. Для зупинки з маленькими дітьми рекомендується вибирати готелі клубної системи. У таких готелях є окремо розташовані бунгало з просторою територією, на якій зможуть гратися маленькі непосиди. У перелік надаваних послуг таких готелів входять послуги няні, яка зможе змінити вас на деякий час, даючи можливість відвідати ресторан або будь-яку з пам'яток.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews