ОАЕ  • Review : 0
  • 0

Почесне шосте місце в списку найбагатших країн світу займають ОАЕ. Все, що виробляється, будується і впроваджується в цій багатющій східній країні незмінно робиться з розмахом. Хоча туризм не є основною сферою приносить дохід, ОАЕ щороку будуються сотні нових розкішних готелів, розвивається туристична інфраструктура, прокладаються тисячі кілометрів доріг. Туристичне агенство Дніпропетровськ пропонує відпочинок в Об'єднаних Арабських Еміратах, де практично немає міжсезоння. Море майже завжди спокійно, а розкішні пляжі незмінно чисті.

найпопулярніші тури в ОАЕ пропонуються в Дубаї, Шарджа, Рас Аль Хайма, Фуджейра, Арджаман та Абу Дабі.

Турагенство Дніпропетровськ, в першу чергу радить відвідати всесвітньо відомий курорт Дубаї. Все про що ви могли тільки мріяти, вже впроваджується в Дубаї. Місто з кожним роком зростає одночасно в море і піднімається в хмари. Досить сказати, що найвища будівля на планеті вже зведено в Дубаї. Це хмарочос, висота якого становить близько 900 метрів. Ще один новий хмарочос буде побудований в найближчому майбутньому і його висота складе близько кілометра. Цей хмарочос будується як частина проекту «Арабський канал», вартість якого становить 40 млрд. доларів. Будівля, якій немає рівних на нашій планеті, вже побудовано в Дубаї — це хмарочос-трансформер. Навколо величезної нерухомої колони, з допомогою величезного числа турбін рухаються 80 поверхів будівлі, постійно змінює свій зовнішній вигляд. Варто Dynamic Tower близько 700 млн. доларів.

Дубай живе активним життям вдень і вночі. Найсучасніші розкішні нічні клуби, ресторани і магазини знаходяться у цьому місті. Величезний вибір видовищ і розваг пропонує на вибір Дубай численним туристам. ОАЕ з Дніпропетровська – це парки атракціонів для всіх віків, ковзанки з штучним льодом, аквапарки і зоопарки, катання з піщаних дюн на лижах і верблюжі перегони — ось далеко не повний перелік сучасних і екзотичних розваг. ОАЕ — це багатюща арабська країна, з давніми звичаями сходу. У Дубаї розташовані три приголомшливих європейських туристів ринку: Ринок Спецій, Золота та Парфумерії. Крім того ця країна з-за відсутності податків просто рай для шопоголіків. Тут без податків, за низькими цінами можна придбати все, про що мріялося. Величезна кількість першокласних ресторанів відкрилося в ОАЕ. У фешенебельних готелях можна замовити будь-яку страву відоме кращим кухарям світу, а у вуличних закусочних, кафе і ресторанчиках в меню можна знайти від японських суші та ролів до котлет по-київськи.

Спортивні ОАЕ славляться своїми турнірами з гольфу, перегонами «Формули-1», стрибками на знаменитих арабських жеребчиках і тенісними турнірами. У Дубаї навесні проходять міжнародні змагання з боулінгу, стрільби та картингу. У численних спортивних клубах можна зайнятися практично всіма з наявних у світі видами спорту. Крім того в країні проводиться кожні два роки найпрестижніший і дуже дорогою міжнародний авіасалон і авіа шоу.

Кожен з еміратів належить загальній арабській культурі, що зобов'язує бути гостинним і привітним господарем. Тому країна має репутацію самої шикарною, привітної та відкритій для туристів серед інших арабських країн. Не дивлячись на це, перебуваючи на території ОАЕ необхідно пам'ятати, що це мусульманська держава зі своїми строгими статутами і звичаями.

Пропонуючи гарячі тури в холодний осінньо-зимовий період, наше туристичне агентство буде рекомендувати пляжний відпочинок в країнах з приємним кліматом. ОАЕ відрізняється сонячною теплою погодою цілий рік, розкішними пляжами і чудовим чистим морем Перської затоки, де можливий найбільш захоплюючий дайвінг. Феєричні зачаровують панорами пустель з прекрасними оазисами, вулканічними озерами і червоного кольору пісками височенних багатометрових дюн справить приголомшливе незабутнє враження на українця, який звик до степів і родючим полям батьківщини.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews