Туніс  • Review : 0
  • 0

Туристичне агентство в Дніпропетровську пропонує розкішний відпочинок в Північноафриканській країні Туніс. Багато років поспіль Туніс є однією з найпривабливіших країн для пляжного відпочинку. Сухий і жаркий клімат північної Африки чудово поєднується з прохолодним середземноморським бризом, що в підсумку дає приємну погоду. У зимовий час море холодне і купатися в ньому не комфортно. Але зате температура повітря тут вдень не опускається нижче +180С. Історичні пам'ятки здивують найвибагливішого любителя старовини. Ще одним з яскравих відчуттів залишаться походи на які не знають собі рівних базари, які рясніють самими витонченими виробами з металу від кованих решіток на вікна до кілець на ніжні пальчики вашої супутниці і килимами ручної роботи за цілком прийнятними цінами. Знайте, що з Тунісу вам не поїхати без килима. Вони настільки різні в кожній місцевості і мають самі несподівані для килимів забарвлення, що немає, мабуть, людини, а особливо жінки, яка не захотіла б прикрасити ними свій будинок.

Тури в Туніс відкриті і для сімейного туризму. За короткий період відпочинку турагентство у Дніпропетровську надасть чудову можливість познайомитися з традиціями, культурою та історією цієї середземноморської країни, дізнатися краще про звичаї арабів і провести безтурботний відпустку на білосніжних піщаних пляжах.

Туніс з Дніпропетровська туроператори пропонують гарячі тури. Краще всього, якщо ви подбаєте про бронювання місць у готелі заздалегідь і оберете самостійно або з менеджером турагентства екскурсійну програму. Найвідомішим містом Тунісу, безсумнівно, є Карфаген. Його заснувала увійшла в легенди цариця Дідона з Фінікії. Потім в Карфагені правили римляни і прийшли на зміну їм араби. Від римського правління залишилися руїни палаців, храмів і театрів.

Туніс – це мусульманська країна, тому в містах розташована величезна кількість діючих мечетей. Місто Кайруна з однойменної мечеттю в ісламському світі вважається четвертим за значимістю. Ще одна святиня, яка є однією з перших по значущості в Тунісі – мечеть Зітуна, яку за місцевим легендам побудували на місці римської базиліки.

Екзотикою для туристів буде подорож в Сахару на верблюдах. Особливо люблять такі поїздки українці, які приїжджають разом з сім'ями в Туніс. Химерні пейзажі найбільшої пустелі світу схожі на самі приголомшливі полотна імпресіоністів. Таких місць на нашій планеті просто більше немає!

Відпочинок в Тунісі надає можливість оздоровлення. У місті Хаммамет цей вид туризму особливо розвинений. Ціла мережа масажних кабінетів, численні басейни з морською водою, найсучасніші СПА-процедури, найбільш відома з них – це таласотерапія. Обгортання з морськими водоростями піде на користь вашому тілу, яке після морських ванн і косметичних процедур буде випромінювати красу і здоров'я. Крім того, з Хммамета для всіх бажаючих проводяться екскурсії в Стару Медіну і Рібат. А в Музеї Дар-Хаммамет виставлений цілий арсенал весільних суконь. Наречені зможуть запозичити оригінальні ідеї нарядів на весілля з цієї колекції.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews