Air Baltic у партнерстві з МАУ – сполучна ланка між Україною та Латвією  • Review : 0
  • 0

Починаючи з травня нинішнього 2013 року авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» значно і приємно здивувала своїх клієнтів і пасажирів, уклавши код-шерінгову угоду з Air Baltic. А це означає, що пасажири МАУ легко і просто зможуть відвідати вже і латвійську перлину - місто Ригу. Монстр українських авіакомпаній МАУ і не менш зіркові Прибалтійські представники авіа напрямку – компанія Air Baltic з недавніх пір уклали договір про спільне використання авіалінії Київ-Рига-Київ. А гарячі тури в міста Прибалтики можна придбати у нас у туристичному агентстві в Дніпропетровську «АС Тур».

Тури в Прибалтику стають ще ближче. Для більш докладного і близького знайомства з відпочинком в країнах Прибалтики представляємо вашій увазі розклад рейсів: рейс № PS9401 Київ - Рига – 11:45 (приліт 13:40), рейс № PS9405 20:10 (приліт 22:05), а також рейс № PS9400 Рига - Київ – 09:25 (приліт 11:20), рейс № PS9404 17:50 (приліт 19:45). (Інформація надана з урахуванням місцевого часу і вильоту в будь-який день тижня - щодня). У турагенції «АС Тур» ви можете придбати гарячі тури в будь-яке місто Прибалтики. Також набути гарячі путівки в санаторно-курортні зони. Відпочинок в країнах Прибалтики буде для вас незабутнім, якщо ви ще жодного разу не бували з цих місцях. Дивовижне привітність прибалтійців, нескінченний міський затишок, яскрава архітектура, ґрунтовна культура прибалтійців вразить вашу фантазію і сприйняття. Купити тур в Прибалтику та швидко й економічно вигідно відправитися в подорож авіалініями МАУ – це те, що принесе вам максимальний комфорт і задоволення. Директор компанії «АС ТУР» з усією впевненістю інформує, що дане співробітництво МАУ і Air Baltic як не можна краще і вигідно підкреслює сьогодні взаємовигідний партнерський інтерес двох бізнес-компаній. На сьогоднішній день - це формує стрімке пасажирський потік за направленням не тільки в країни Прибалтики, але і СНД, Закавказзя. Оцініть і ви привабливість даної пропозиції, звернувшись туристичне агентство в Дніпропетровську «Ас Тур».

Гарячі путівки в Прибалтику

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати в Прибалтиці. Скористайтеся гарячими турами в Латвію. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews