Автобусні тури в Чехію тепер будуть більш привабливими  • Review : 0
  • 0

Турагентство АС тур запрошує вас насолодитися відпочинком в Чехії. Купити автобусний тур в Чехію можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (095) 765 38 08 попередньо підібравши його на нашому сайті

Широко відомо, що подорожі в Прагу – столицю Чехії, один з найбільш доступних варіантів відпочинку в Європі. Приємні ціни, можливість у будь-який час року знайти вигідні автобусні тури в Чехію, короткочасний переїзд і навіть можливість заощадити, вибравши поїздку на поїзді або автобусі. Крім того, навіть п'ятизіркові готелі Праги надають бюджетні номери своїм постояльцям, тобто будь-який турист може отримати відмінний сервіс за скромні гроші. Саме тому Прага так популярна серед українців і росіян. Але, чомусь, сама Прага не дуже задоволена, що сприймається як «бюджетний» відпочинок. Саме тому столиця прийняла рішення залучити якомога більше багатих європейців з допомогою великої рекламної компанії.

До цих пір залишається неясним, як рекламна компанія змусить туристів витрачати більше грошей, однак на даний проект вирішено виділити понад 50 мільйонів крон, що приблизно дорівнює 25 мільйонів доларів.

Будемо сподіватися, що політика Праги по відношенню до туристів не передбачає підвищення цін на путівки, які  дозволять туристам провести незабутній відпочинок в країні з багатою історією і незабутньою архітектурою, але якщо вартість квитків підвищиться, Прага, швидше за все, втратить велику кількість потенційних відвідувачів.

Нагадаємо, що зараз,  автобусний тур в Прагу з сніданками та екскурсіями обійдеться двом туристам від 55 євро. Якщо ж вам пощастить, і ви придбаєте дешевше , то економія буде ще більш значною.

Якщо ж вартість відпочинку в Празі стане вище, не виключено, що з часом, її рейтинг серед українських і російських туристів істотно знизиться. Крім того, слід врахувати, що сюди приїжджають саме забезпечені російські та українські туристи. Європейці, крім усього іншого, прагнуть максимально заощадити, а значить, ніяка рекламна компанія не змусить їх купувати більш дорогі тури.

Поки ніяких змін у ціновій політиці турагентств щодо Чехії не передбачається. Ціни не змінюються, а значить, у туристів є можливість провести новорічні свята в цій незабутній і цікавій країні з багатою історією. Сподіваємося також, що багаті європейські туристи також зрозуміють все зачарування цієї країни і нарешті рейтинг Праги серед світових курортів зросте. Ну а допоможе рекламна компанія в цій нелегкій справі, буде зрозуміло через деякий час.

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews