Гарячі Тури в Єгипет з Дніпропетровська  • Review : 0
  • 0

Турагентство АС тур запрошує вас насолодитися відпочинком в Африці. Купити гарячий тур в Єгипет можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (095) 765 38 08 попередньо підібравши його на нашому сайті

Відпочинок в Єгипті – мабуть, найпопулярніший варіант проведення відпустки серед українських і російських туристів. На жаль, за останніх подій в'їзд в Єгипет був заборонений, а курорти втратили свій рейтинг за високого рівня небезпеки на території країни.

Сьогодні ж туроператори запевняють, що в Єгипті знову безпечно, ну, а щоб залучити якомога більше туристів, курорти намагаються знизити ціни до максимально можливих. Зрозуміло, таке зниження цін і наближення новорічних свят грає на руку туроператорам – українські туристи набувають не тільки гарячі тури в Єгипет, але і стандартні пакети послуг турагентства.

Говорити про плюси відпочинку в Єгипті можна нескінченно. Ідеальний клімат, ввічливе обслуговування, високий рівень сервісу в готелі з будь-якою кількістю зірок. Все це не може не приваблювати любителів спокійного відпочинку.

Ну а з подіями останніх днів тури в Єгипет і зовсім не користувалися попитом. Зовсім недавно військове становище в країні остаточно скасували, а щоб відновити потік відпочиваючих, ціни на відпочинок знизилися в цілому на 15%. Є надія, що подібні суттєві знижки залучать ще більше туристів, бажаюч відзначити Новий рік і інші свята на екзотичному курорті. Сьогодні туристи можуть придбати путівку на двох приблизно за 800 доларів, а адже така вартість туру була актуальною лише в 2008 році. При цьому, за такі незначні для нашого часу гроші, мандрівник отримає п'ятизірковий готель і відпочинок протягом тижня. Таку пропозицію навряд чи залишить байдужим українського туриста.

За словами туроператорів попит на гарячі тури в Єгипет з Дніпропетровська поступово зростає. Приємні ціни і можливість відпочивати без великого скупчення людей (все-таки, ризикувати вирішується не кожен) приваблюють любителів комфорту.

Зрозуміло, пройде зовсім небагато часу і ситуація повністю відновиться. Єгипет, як і раніше залишається одним з найпривабливіших для українців і росіян місцем відпочинку. Не варто забувати хоча б про те, що купивши Гарячі тури в Єгипет з Дніпропетровська, ви витратите всього лише 3,5 години на переліт до пункту призначення. Серед всіх курортів світу немає більш наближеної до нашої країни точки.

Сподіваємося, що рейтинг Єгипту в списку столиць відпочинку знову зросте і піраміди знову будуть переповнені туристами. Ну а поки туристам доведеться бути максимально обережними і насолоджуватися відпочинком тільки на території свого готелю.

Гарячі путівки в Єгипет

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews