Індія: відчуйте себе в ролі Махатми Ганді  • Review : 0
  • 0

Кожен з нас сприймає слово відпочинок по-своєму. Деякі люблять розваги та місця, де багато людей, а інші навпаки, прагнуть усамітнення в тиші, воліють затишну простоту і спокій. Якщо ви ніяк не можете зупинити свій вибір місця для проведення спокійного відпочинку, то кращим варіантом, мабуть, стане Індія. Чому туристи щороку відвідують саме її?

Відповідь очевидна – провести відпустку в державі Південної Азії можна гарно і доступно. На сьогоднішній день гарячі путівки в Індію коштують не дуже дорого. Зарубіжні гості самі можуть вибрати варіант відпочинку для себе – дорожче або дешевше. Ринкові ціни і фіксована сума за проживання також приємно дивують в останні роки. Більш дорослі мандрівники свій вибір віддають ашраму Махатми Ганді. Напевно, всі чули про цю велику людину. Кожному бажаючому надається можливість відчути себе в ролі великого філософа і політичного діяча.

Варто враховувати той факт, що майже всі гарячі тури включають можливість побувати в знаменитих храмах і ашрамі самого Ганді. Таке задоволення коштує всього одну тисячу рупій (шістнадцять доларів) за одну ніч. Перший храм аскетичного правителя був побудований в далекому 1915 році і знаходиться поблизу штату Гуйарата. Давня атмосфера, звичаї і індійські традиції не залишать байдужим жодного туриста. У подібних місцях та закладах починаєш мислити інакше, глибше і більше, ніж до цього.

Багато турагентств зараз складають різноманітні програми екскурсій і заходів саме в Індії. Так як країна досить велика, там є що побачити. Тому враховуйте свій час і можливості, бажання залишитися в ашрамі довше або ж навпаки. Для того, щоб повністю повторити шлях Махатми Ганді, гостям пропонується дотримуватися 11 основних постулатів (які склав філософ особисто сам). В список входить відмова від особистого майна, насильства, використання певних місцевих товарів, постійна робота, дієта, стримування себе від багатьох радощів життя. Не пропустіть можливість поїхати в Індію, розгляньте всі доступні гарячі путівки та виберіть найбільш прийнятний для вас варіант. Кожен турист в ашрамі дотримується режиму (прокидатися треба о 5 ранку) і на все життя усвідомлює для себе, розуміє сенс простий людського життя. Відпочивати можна з користю для себе і оточуючих.

Гарячі путівки в Індії

Турагентство АС тур запрошує вас усамітнитися і відпочити на пляжах Індії. Скористайтеся гарячими турами в Індії. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews