Незабаром Туніс поповнить список країн, в яких діє туристичний податок  • Review : 0
  • 0

У багатьох країнах за відпочинок треба платити туристичний податок. Така тенденція стала популярною досить-таки давно і отримала широке застосування на даний момент. Таким чином, відпочинок в Тунісі найближчим часом стане оплачуватися щодня. Туристи у віці до дванадцяти років податком не облаживаются, а ось вже мандрівники за віком при відвідуванні північноафриканської держави повинні сплачувати два туніських динарів (сорок рублів) за кожний день перебування. Оплачувати податок потрібно буде в готелях і хостелах, тобто місцях ночівлі.

Як би там не було, але зазначена вище сума ніяк не впливає на рейтинг і Туніс тури, ціни , як і раніше, залишаться доступними мешканцям Європи. За несплату податку з гостей буде стягуватися штраф (спочатку невеликий, але з часом сума збільшиться в два-три рази точно). Туристам слід уважно стежити за подіями і обов'язково сплачувати потрібні гроші саме на ресепшені.

Важливо знати, що тури в Туніс і сам податок сплачується одно разово, тобто за весь час перебування, а не за кожен день окремо в певному місці. Навіть якщо з якихось причин люди покидають Африку, їм залишок грошей за туристичний податок повернуто не буде. Такі правила вже прийняті в багатьох державах, і до цього потрібно звикнути, добре, що хоч сума податку маленька.

Багато хто з любителів закордонного відпочинку помиляються, думаючи про те, що в Тунісі маленька кількість туристів. Наприклад, гарячі тури в Туніс стають актуальними після закриття основного сезону в Єгипті. Саме в цей період турпотік перерозподіляється по іншим країнам, включаючи Алжир, Кот-Д'івуар, Мадагаскар та ПАР. Важливим плюсом для Тунісу є добре спроектована лінія пересування транспорту. З одного місця в інше легко пересуватися на метро, автобусах, таксі або знятими в оренду авто.

Відправитися в Туніс з Дніпропетровська можна прямим рейсом, як втім, і з інших великих міст. Більшість відгуків від  людей, які побували в африканській країні тільки позитивні, адже там ціни на товари дійсно низькі, а проживання можливе в різних умовах, від тризіркових до п'ятизіркових готелів. Єдино, що може не підійти для гостей з Європи, так це клімат, але це не в якому образі не впливає на зниження відвідувань держави.

Гарячі путівки в Туніс

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати на курортах Африки. Скористайтеся гарячими турами в Туніс. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews