Туризм – перспективний і багатообіцяючий бізнес в Україні  • Review : 0
  • 0

Український уряд переглянув свої погляди і безпосередньо підхід до туристичного бізнесу. На сьогоднішній день ця індустрія вимагає нового погляду і відносин, комплексної зміни і розвитку.

Купити тур в будь-яке місто України стане простіше і доцільніше. Адже дуже часто буває так, що громадянин країни об'їздив практично всі країни Європи, а в найближчому українському містечку так і не побував. А адже це – цілі культурні пласти й історичні пам'ятки, які просто необхідно вивчити для того, щоб вважатися повноправним громадянином своєї країни.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України, вважає, що важливий і необхідний новий підхід до бачення, розвитку і побудови цього виду бізнесу. Потрібно відпрацювати нові принципи і підхід, вважає прем'єр-міністр. Туризм повинен стати «самостійною галуззю з точки зору структури і концептуально». На засіданні кабінету міністрів Азаров неодноразово згадував яскравий досвід країн Європи в цьому відношенні. У країнах ЄС туризм становить 8 % ВВП і дванадцять відсотків від усієї зайнятості громадян. Він послався на показовий приклад 2012 року – Чемпіонат світу з футболу, вказавши, що в цей період величезна кількість туристів з Заходу та інших країн відвідали Україну, що послужило поштовхом для початкового ознайомчого подорожі.

Також Глава Кабінету Міністрів Микола Азаров зазначив, що туристичний потік можна здійснювати двома шляхами, а саме: стати партнерами представників інших країн цього бізнесу, які вже зайняли міцні позиції на ринку туристичного бізнесу та розвивати безпосередньо сам бізнес всередині країни, підтримуючи його на найвищому рівні.

Азаров попередив, що чергове засідання Кабміну буде присвячено звіту Державного управління курортів та туризму. Азаров підкреслив, що сьогодні, в першу чергу, важливо створити базу управлінців для контролю та звітності щодо проблем і питань туризму. Всесвітня туристична організація розробила в зв'язку з цим ряд чітких положень, які необхідно для початку взяти за основу. Слідом за цим потрібно скоординувати українське законодавство для налагодженої роботи туристичної та курортної діяльності в країні. Також, зазначив прем'єр-міністр Микола Азаров, що важливо, слід розробити стратегічну і цільову програму для вдосконалення, розвитку та росту туристичної галузі.

Наше агентство «АС-Тур» у зв'язку з цим пропонує гарячі тури в різні міста України. Путівки в міста-мільйонники і не менш привабливі інші міста можна придбати у нас в туристичному агентстві Дніпропетровська і отримати незабутні враження та гарний відпочинок в містах України. Придбати путівку можна звернувшись туристичне агентство в Дніпропетровську «АС Тур». Відпочинок в Україні може стати не менш незабутнім і вражаючим, ніж у будь-якій країні світу.

Гарячі путівки

Туристичне агентство АС тур запрошує вас подорожувати разом з нами. Скористайтеся нашими гарячими турами і гарячими путівками, зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews