Туроператор «Джоин» - у центрі уваги  • Review : 0
  • 0

Телефони туристичної компанії в Дніпропетровську «АС тур» почервоніли від неспокійних дзвінків працівників туристичних агентств. «Як у вас йдуть справи, чому один з наших кур'єрів так і не зміг потрапити в офіс агентства «Джоин Ап!»?» - запитують представники агентств з туризму. Деякі стверджують, що навіть система он-лайн була блокована деякий час. І як блискавка промайнула по всім агентствам - перевірка в офісі «Джоин Ап!». Але вже вранці 6 червня агент «АС туру» переконалася особисто, з'їздивши в офіс туроператора, що всі на місцях і все працює, як і раніше. Що ж це було напередодні ввечері? – Без паніки! – Це всього лише планова перевірка безпеки! – посміхаючись, відповіли в «Джоин Ап!». «Увечері ми навіть встигли зробити повідомлення на e-mail щоб уникнути заворушень наших партнерів, щоб всі документи відправляли до 17:00. Зараз всі сервери ретельно перевіряються. Не уникли перевірки і ми. Але все вже позаду, тому, працюємо далі!». Але не можна сказати, що вся інформація була звичайною «гарматою». Підстави для занепокоєння все-таки були. За чутками, дехто з скандальних клієнтів звернувся в Товариство захисту споживачів, для захисту своїх порушених прав. Як результат – перевірка.

Звичайно, явні підстави для скарги відсутні, всі вони, як здається, «висмоктані з пальця». Система, проте, не працювала. А багато хто з агентів були в повному подиві, адже, за їх даними, «Джойн Ап!» - один з операторів, який не завищує ціни. Ось, наприклад, купити путівку до Греції «Джой Ап!» можливо було навіть за 50.е. так, це гарячі тури, але це – реально. І гарячі путівки такого плану в «Джой Ап!» бувають досить часто. Путівки в бажані країни і привабливі тури в різні міста – це доступно і дуже ймовірно «Джойн Ап!». Туристичне агентство в Дніпропетровську «АС тур» намагається не звертати увагу на події. Директор агенції «АС тур» Лілія Козельская, коментує події так: «Я не збираюся припиняти співпрацю з цією компанією, працювати з ними мені подобається, і чуткам я не вірю. Можливо, мені щастило, але наші клієнти залишилися задоволені цінами на, особливо, горящі путівки». Деякі працівники турагентства Дніпропетровська побоюються співпраці після всього. Переконайтеся самі, дізнавшись ціни на гарячі путівки, та відпочинок в будь-якій країні світу здасться вам ще прекрасніше, тому як ціни на тури в «Джой Ап!» дуже привабливі!

Гарячі путівки разом з «Джойн Ап!»

Турагентство АС тур запрошує вас відпочивати разом з нами. Скористайтеся відомим туроператором «Джойн Ап!» і замовте гарячі путівки, зателефонувавши нам за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews