У 2013 році Українська держава увійшла до складу найпопулярніших туристичних країн світу  • Review : 0
  • 0

Всесвітньо відомий портал туризму і подорожей оголосив недавно рейтинг десяти найбільш популярних країн для туризму і подорожей у 2013 році. Україна зайняла в цьому списку 8 місце, пропустивши вперед країни Канади і Малаві. Список країн, особливо привабливих для туризму досить яскравий і різноманітний, привабливий і широкий.

На чолі списку красується яскрава країна для туристичного бізнесу – Португалія. Гарячі тури в Португалію досить популярні серед любителів відкривати нові горизонти. Хочеться відзначити, що гарячі путівки до Португалії досить помірковані на сьогоднішній день, можливо, тому вони придбали таку популярність в цю екзотичну країну. Купуйте тури в Португалію в нашому туристичному агентстві в Дніпропетровську «АС Тур», і ви зможете стати безпосереднім учасником яскравих карнавалів, побачити барвисте історична спадщина, представником якого є, в першу чергу, дуже простий і добродушний народ цієї країни. Прекрасні вина і португальська кухня вразить вашу уяву і смакові якості (а кухня тут як м'ясна, так і морська – на любителя). Тури в Португалію ви можете замовити на один-два тижні, цього буде більш ніж достатньо, щоб познайомитися з цією дивовижною країною.

Також в списку найбільш популярних країн красуються Киргизстан, екзотичний Мозамбік, ще – Панама, яскрава Вірменія, неперевершена Руанда, дивна і квітчаста Куба з її чудовими віковими традиціями. Агентство Globe Spots на своєму порталі відзначило, що українські туристичні оператори представляє увазі відпочинок у всіляких українських містечках. Купити путівку в самі потаємні куточки держави України можна у нас, в туристичному агентстві Дніпропетровська «АС Тур». Багато міст України вже відомі іноземним туристам, але є і залишаються такі, які потребують глибокого і ретельного ознайомлення і вивчення. Величезний вибір пропозицій гарячих турів гарячих путівок по Україні представлено українськими операторами і агентствами, наголошується на порталі Globe Spots.

Предствалена інформація для англомовного населення на порталі ukraine-digest.com на інтернет-сторінці МЗС.

Гарячі тури в Європу

Турагентство АС тур запрошує вас побувати в самих популярних країнах Європи. Скористайтеся гарячими турами в Португалію. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews