У Дубаї побудують копію Тадж-Махала за 1 млрд доларів  • Review : 0
  • 0

Дубай планує інвестувати 1 мільярд доларів у будівництво копії індійського мавзолею Тадж-Махал.

Комплекс Тадж-Арабія буде набагато більше оригінального пам'ятника і включить в себе 300-кімнатний готель, магазини і комерційні будівлі. Розробники сподіваються, що Тадж-Арабія стане привабливим місцем для туристів та тих, хто захоче провести тут весільну церемонію, пише ВВС.

За словами організатора проекту - компанії Link Global Group, - комплекс "Нове місто кохання" буде побудований до 2014 року.

У Дубаї побудують копію Тадж-Махала за 1 млрд доларів

Як уточнює "Інтерфакс", рішення про зведення комплексу було ухвалене компанією давно, але будівництво було відкладено з-за глобальної економічної кризи, що охопила емірат Дубай, розповів власник компанії Арун Мехра.

Нагадаємо, оригінальний Тадж-Махал, розташований в Агрі, є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Мавзолей був побудований понад 350 років тому імператором Великих Моголів Шах-Джаханом в пам'ять про кохану дружину Мумтаз.

Між тим Тадж-Арабія стане лише частиною проекту "Дубайленд" Falcon City ("Місто сокола"), який за формою нагадуватиме собою величезного сокола, раскинувшего крила. У "Дубайленде", який по площі буде в два рази більше парків "Діснейленд" і Disney World разом узятих, також побудують копії Ейфелевої вежі, єгипетських пірамід, Великої китайської стіни, Біг-Бена, Букінгемського палацу і багато чого іншого, пише The Daily Mail.

Туристичне агентство АС тур запрошує всією родиною відвідати Дубай. Скористайтеся гарячими турами в ОАЕ. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews