Україну чекає сплеск еміратоманії  • Review : 0
  • 0

Wizz Air Ukraine з 28 жовтня збирається почати польоти з Києва в Дубай, хоча польотна програма поки не узгоджена з авіаційною владою ОАЕ. На думку експертів, з одного боку, у Wizz Air є непогані перспективи: “Компанія зарекомендувала себе як пунктуальний перевізник. А мінімальна ціна на його квиток Київ – Дубай становить на даний момент близько 900 гривень (1706 гривень в обидві сторони). Це набагато менше, ніж у Fly Dubai або Air Arabia, у яких аналогічний квиток на високі дати коштує близько 700-800 доларів». З іншого боку,проблемою може стати відсутність візової підтримки в Еміратах – відкрити візу в цю країну без допомоги приймаючої сторони практично неможливо. І якщо перевізник дійсно має намір робити з Києва чотири рейси на тиждень, як обіцяє, йому слід задуматися про дружбу з туроператорами. «Неорганізованих туристів мало, – підтверджує директор «Наталі Турс України» Олексій Корнєєв. – Причина в тому, що отримати візу в ОАЕ без купівлі туру складно.

Україну чекає сплеск эмиратомании

Зазначимо, що більшість ТЕ, опитаних нами, вважали за краще поки не коментувати назріває посилення конкуренції у сфері перевезення. Пояснюють, що знаходяться в процесі переговорів з авіакомпаніями і не хочуть що-небудь зіпсувати необережним словом. А це означає, що пропозиції Wizz Air все-таки зацікавили український турринок і пертурбації очікуються. Хоча спочатку експерти стверджували, що перевізник не має шансів увійти на цей напрямок, так як він неохоче йде на контакти з туркомпаніями. «Думаю, це пройде, – в приватній розмові ділиться фахівець одного з ТО. – Коли у 2008 році на ринок виходив Air Arabia, він теж був закритим і складним для операторів. Але зараз все змінилося».

Так чи інакше, якщо польотні програми авіакомпаній залишаться такими, як вони заявляють, українці зможуть полетіти в Дубай ще дешевше і ринок зіткнеться з черговою хвилею эмиратомании.

Нагадаємо, що про намір подвоїти кількість рейсів з Києва до Дубай, а також почати польоти з Дубая в Одесу (15 вересня) та Дніпропетровськ (18 вересня) вже заявила авіакомпанії Fly Dubai.

Гарячі путівки в ОАЕ

Туристичне агентство АС тур запрошує вас побувати в Еміратах. Скористайтеся гарячими турами в Дубай. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews