В Україну зачастили іноземні туристи  • Review : 0
  • 0

Гостей з-за кордону приваблює дешевизна відпочинку, але відлякує нерозвинена інфраструктура

За минулий рік Україна стала популярнішою серед іноземців як туристичний напрямок. Експерти відзначають, що в другій половині 2012 року українські міста відвідало приблизно 4 мільйони іноземців, що 20% більше, ніж було в 2011 році, пише Кореспондент.

У рейтингу Всесвітнього економічного форуму щодо конкурентоспроможності в сфері туризму Україна піднялася з 85-го на 76-е місце. Крім того, відомі у світі туристичні видання, такі як Trip Advisor, Glob Spots, National Geographic і Lonely Planet вперше в 2013 році почали радити Україну, як невідомий куточок Європи, відпочинок в якому коштує значно дешевше, ніж в інших країнах континенту.

Зокрема USA Today пише, що проживання в Україні обійдеться американському туристу в $50 в день (на $5 дешевше, ніж в Монголії, і на $30 дешевше, ніж у сусідній Угорщині).

Серед іноземців найбільшою популярністю користуються пам'ятники архітектури в Києві, Одесі, Львові та Криму, а також санаторії Західної України.

За словами начальника управління туризму Львівської міської ради Надії Радіоненко, серед туристів значно збільшилася німців і поляків.

Проте, незважаючи на дешевизну, в Україні є недолік, який іноді відлякує гостей з-за кордону - проблеми з інфраструктурою. За словами власника SPA-готелю Ігоря Куруса, не кожен європеєць погодиться на поїздку в українських поїздах.

Поряд з цим експерти прогнозують, що в 2013 році туристів в Україну збільшиться ще на 25%, оскільки більшість європейців планують свої поїздки за рік.

Горящі путівки, гарячі тури, автобусні тури

Туристичне агентство АС тур запрошує вас скористатися нашими послугами і замовити гарячі тури, тури, автобусні тури, зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews