Відмінна пропозиція для туристів: Туреччина стає ще ближче і дешевше  • Review : 0
  • 0

МЗС України пропонує на найближчий час для українських співвітчизників не поспішати з подорожжю по південно-західній частині Азії – Туреччині. Особливо несприятливими для туристів у відомстві вважають Болу, Анталію, Ялову, Ескішехір, Ізмір, Анкари, Муглі і, зокрема, Стамбул. Ці міста на сьогоднішній день небезпечні, так як у них ще не вщухла хвиля загострень і політичних розбіжностей.

Місця скупчення також стають вогнищем пильної уваги з боку турецьких активістів, які можуть використовувати ситуацію в своїх інтересах. «Більше трьох не збиратися», - напівжартома – напівсерйозно можна охарактеризувати ситуацію в турецькій країні. Демонстрації та масові заходи – це також ті осередки, яких слід уникати, і бути обережними, щоб уникнути жертв і несприятливих ситуацій. На сайті відомства розміщено офіційний телефон +90 312 441 54 99 (працює цілодобово) або +90 312 441 84 42, а також - +90 312 440 52 89.

Неоднозначна думка українських туроператорів на цей рахунок. Там вважають, що українська влада робить все, щоб уникнути неприємностей. Козельская Лілія, директор з туристичної компанії "АС тур" (англ. "AC tour") коментує дану ситуацію наступним чином: «Попереджати – це робота органів». Вона вважає, що ситуація набагато безпечніше, ніж уявляє це влада в ЗМІ. Гарячі тури і гарячі путівки були і залишаються вигідною пропозицією для українських туристів. Тури в Туреччину все так само популярні і путівки в Туреччину не втратили своєї привабливості, не дивлячись ні на що.

Але факт залишається фактом: екскурсії в Туреччину припинені, і перш ніж купити путівку в Туреччину в перераховані вище міста, відомство просить не поспішати. Разом з тим дана інформація поки що ніяк не впливає на продажі і бажання українців купувати путівки в Туреччину. Туристичне агентство в Дніпропетровську «АС тур» стверджує, що за кілька місяців до літнього сезону бажання українців купити путівку в Туреччину, було здійснено. Багато з них виявили бажання купити тур до міст Туреччини. Хочеться зазначити, що туристичні агенції у Дніпропетровську миттєво відреагували на ситуацію в Турецькій країні і гарячі тури стали доступні як ніколи. Для порівняння: за один тиждень проживання у 4-х зірковому готелі пропонувалося сплатити лише 400 у.о. за одну людину, а тризірковий готель коштував ще на 100 у.о. дешевше.

Гарячі путівки в Туреччину

Турагентство АС тур запрошує вас побувати в Малій Азії. Скористайтеся гарячими турами в Туреччину. Замовити гарячі путівки можна зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews