Пошук попутника в подорож  • 11 July 2016 01:05:33
  • Review : 0
  • Views: 227
  • 0

У наше століття технологій, коли всі телефонизировано, комп'ютеризовано, автоматизовано люди почали віддалятися один від одного. Дуже часто буває, що знайомишся зі своїм сусідом після тривалого проживання поруч з ним, а часом і взагалі його знаєш і дізнаєшся, що він вже давно переселився в інше місце або виїхав в інше місто. Все частіше люди спілкуються один з одним за допомогою соціальних мереж, скайпу, електронною поштою. Це дуже зручно, це економить наш час, робить нас мобільними і незалежними. Але ось настала пора відпусток і кожен хоче поїхати відпочити, хто віддає перевагу відпочинок в Єгипті, хто то відпочинок в Туреччині, а кому подобається автобусний тур по Європі. Треба лише звернутися туристичне агентство у Дніпропетровську, купити путівку і можна їхати на відпочинок, причому зауважу - на заслужений. Адже робота, ми навіть не мріяли поїхати в Індію або про відпочинок у Шрі-Ланка.

Але ось невдача, ви прийшли в турагентство у Дніпропетровську вибрали путівку , але виявляється, що їхати одному зовсім нудно і самотньо. І ви вже починаєте сумніватися їхати на відпочинок чи ні, адже в рутині побуту і спілкування, сховавшись за комп'ютер і інші комунікації, занурившись з головою в роботу, ви не подумали: а з ким я поїду відпочивати у відпустку?

Їхати у відпустку одному? Шукати там супутника на час відпустки, щоб було не так самотньо? Або, почувши від сусідів по готелю, що вони з Дніпропетровська і вже сьогодні ввечері відлітають, і ти можеш поспілкуватися з ними всього кілька годин, провести їх і потім знову нудьга.

Навіщо такий відпочинок?

Туристичне агентство у Дніпропетровську АС-тур " пропонує: ми допоможемо вам поїхати відпочити не відчуваючи самотності на відпочинку. Ми вам допоможемо знайти попутника на час відпочинку, щоб ви могли відпочити не відчуваючи самотності, а тільки позитивні емоції.

Заповніть анкету і ми зв'яжемося з вами.

Увага!!! Ми туристичне агентство !!!

Прохання заповнювати анкету тільки в тому випадку, якщо ви дійсно хочете відпочити і вам потрібно попутник.

Туристичне агентство в Дніпропетровську

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews