Якщо загубили паспорт  • Review : 0
  • Views: 794
  • 0

Пропонуємо написати пам'ятку на той випадок, якщо втратите паспорт за кордоном і зберегти цю пам'ятку потрібно де завгодно, але тільки не в самому паспорті! Можна зберегти у валізі, в затишному куточку.

ПАМ'ЯТКА на випадок втрати паспорта

1. Якщо ви втратили паспорт, не впадайте у відчай!

2. Можна виїхати на батьківщину за «Свідченням на в'їзд або повернення в Україну».

3. Для отримання нового паспорта необхідно піти в поліцейську ділянку і скласти заяву про те, що ви загубили або у вас вкрали паспорт. У цій заяві обов'язково необхідно вказати місце, де він пропав: в такому магазині , барі, на пляжі, на такій-то вулиці.

4. Необхідно в поліції про втрату паспорта отримати довідку.

5. Можна зробити ще на батьківщині дві фотографії паспортного зразка і захопити на всякий випадок їх з собою або сходити на місці і сфотографуватися. 6. Прихопивши з собою довідку і фотографії з поліції необхідно відвідати найближчим консульська установа чи посольство України в цій країні. Адреси прилеглих «эмбасси» можна дізнатися в довідковому бюро. Чиновники і чергові дипломати цих установ після написання вами заяви про видачу Свідоцтва на в'їзд або повернення в Україну, повинні розглянути вашу заяву і видати відповідну довідку за встановленим зразком.

7. Буде дуже добре, якщо керівник групи і два хороших знайомих зможуть супроводжувати вас в посольство або консульство. При цьому обов'язковою є умова, щоб друзів було двоє і вони були громадянами України. В консульстві або посольстві ваші друзі і керівник групи зможуть підтвердити вашу особу, що зможе значно прискорити справу.

7а. Якщо виявилося, що поруч нікого немає знайомих, близьких і друзів, то обов'язково пред'явіть чиновникам будь-які інші посвідчення (військовий квиток, посвідчення водія, службове посвідчення, студентський квиток тощо), тобто будь завірений державними органами України документ, де є ваша фотографія.

7б. У тому випадку, якщо ніяких інших документів не виявилося, консульство обов'язково запросить ваші дані щодо місця проживання, але це може зайняти значну кількість часу.

8. Сплативши консульський збір в 50 доларів, вам віддадуть на руки свідоцтво. Цей збір передбачений законом. 9. Якщо консульство понесло витрати, то вам необхідно оплатити інші витрати по вашій справі витрачених коштів консульства.

Гарячі путівки, гарячі тури, автобусні тури

Туристичне агентство АС тур запрошує вас скористатися нашими послугами і замовити гарячі тури, тури, автобусні тури, зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews