Правила ввезення домашніх тварин  • Review : 0
  • Views: 1880
  • 0

Якщо ви власник домашньої тварини і не можете розлучитися зі своїм вихованцем, то вам стане в нагоді наступна інформація:

Австралія

Австралійська інспекційна і карантинна служби забороняють ввезення в країну без дозволів, які були отримані завчасно домашніх тварин. Телефон «гарячої лінії» австралійської карантинної служби: 612 62723933

Австрія

В Австрію для тог, щоб ввезти домашніх тварин сертифікат про щеплення не потрібен. Для вільного проходження митниці з домашнім улюбленцем потрібно пред'явити свідоцтво від ветеринара.

Аргентина

Якщо ви плануєте ввезення домашніх улюбленців в Аргентину, то у консула країни необхідно завізувати свідоцтво від ветеринара встановленого зразка, мати при собі довідку про всі необхідні щеплення, які потрібні в міжнародному ветеринарному свідоцтві , в тому числі проти сказу та сплатити спеціальний збір у розмірі 10 дол. США.

Бельгія

Для того, щоб ввезти домашніх тварин в Бельгію необхідно придбати ветеринарний паспорт міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за місяць вакцинації від сказу, і не пізніше ніж за рік до в'їзду в Бельгії.

Болгарія

Для того,щоб ввезти в Болгарію домашніх тварин потрібно мати на вихованця ветеринарний паспорт міжнародного спеціально встановленого зразка. При ввезенні в країну прибуття необхідно пред'явити на митниці свідоцтво, що тварина зовсім здорово. Свідоцтво видано власнику тварини до перетину кордону не раніше, ніж за 14 днів. В даному свідоцтві повинна бути відмітка про зробленої за місяць до перетину кордону вакцинації від сказу та не пізніше ніж за рік до відвідування Болгарії. Для всіх порід кішок цей термін скорочено до півроку.

Болівія

З Болівійським правилами при перетині кордону потрібно пред'явити свідоцтво від ветеринара про зроблені вакцинації від сказу.

Бразилія

Для безперешкодного ввезення до Бразилії домашніх тварин при собі потрібно мати міжнародне свідоцтво від ветеринара.

Великобританія

У Великобританії введені жорсткі правила для ввезення птахів і тварин. Необхідно заздалегідь оформити імпортну ліцензію, інакше вихованцям в'їзд заборонений. Після ввезення в країну будь-якої тварини, протягом 6 місяців повинні всі ввезені тварини пройти обов'язковий карантин у спеціально створених установах Британії.

Угорщина

Правила ввезення в Угорщину домашніх тварин передбачають пред'явлення на митниці свідоцтва від ветеринара , яке було видано не більше ніж 8 днів до відвідування Угорщини, з дотриманням наступних пунктів:

- тварина було оглянуто ветеринарним лікарем, який не мав професійних заперечень проти вивезення даної тварини.

- У місцевості, звідки було вивезено тварина, радіусом 20 кілометрової зони і протягом 90 днів до дати, коли був з даної країни вивезений домашній вихованець, відсутні випадки захворювання на сказ. - Цього тварині була зроблена вакцинація від чуми і від сказу.

Німеччина

Для того, щоб ввезти домашніх вихованців у Німеччину, необхідно придбати ветеринарний паспорт міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за місяць вакцинації від сказу, і не пізніше ніж за рік до перетину кордону. Відмітка про щеплення повинна бути перекладена на німецьку мову і зроблено відповідний запис у свідоцтво німецькою мовою.

Греція

При перетині митниці Греції з домашнім вихованцем, потрібно встановленого зразка міжнародний паспорт, свідоцтво, яке було видане представником офіційної ветеринарної служби країни вивезення вихованця, яка запевняє в тому, що тварина абсолютно здорово. Дане свідоцтво має бути видане на руки власнику, не пізніше ніж за 10 днів до в'їзду в Грецію. Крім того свідоцтво повинно мати переклад на французьку або англійську мову. У свідоцтві від ветеринара повинна бути відмітка про зробленої за 15 днів вакцинації від сказу, і не пізніше ніж за рік до перетину кордону.

Данія

Для того, щоб ввести домашнього улюбленця — кота або собаку в Данію, необхідно на митниці пред'явити сертифікат від ветеринара з наявною там щеплення від сказу. До досягнення твариною віку в 4 місяці, домашні вихованці можуть ввозитися в Данію тільки з оглядом у ветеринара.

Єгипет

Для того, щоб провести домашня тварина в Єгипет, на митниці необхідно пред'явити свідоцтво від ветеринара з відміткою про зробленої вакцинації проти сказу. До досягнення твариною віку в 3 місяці, ввезення кошенят і цуценят суворо заборонено.

Індія

Для того, щоб ввести домашня тварина в Індію, необхідно пред'явити свідоцтво, ветеринарний контроль в аеропорту Києва був пройдений. Якщо таке свідоцтво буде відсутній, то тварина буде відправлено на карантин в Індії, який буде тривати до 7 днів.

Індонезія

Якщо ви хочете ввести домашня тварина в Індонезію, то для цього вам буде потрібно мати при собі і при необхідності пред'явити свідоцтво ветеринарної служби міжнародного встановленого зразка.

Ісландія

Щоб ввести кішку або собаку в Ісландію, а також інших тварин, необхідно в Міністерстві економіки та народного господарства Ісландії отримати спеціальний дозвіл. Контактні дані для зв'язку з цим міністерством: тел.: (00354) 560 9750, E-mail: postur@lan.stjr.is За даними реквізитами також можна дізнатися про наявність в Ісландії карантину.

Іспанія

В Іспанії для того, щоб ввезти домашніх улюбленців, потрібно пред'явити свідоцтво від ветеринара. Всі тварини в обов'язковому порядку піддаються ветеринарному огляду. Якщо ви хочете ввезти кошенят або цуценят не досягли віку в 3 місяці, то свідоцтво не потрібне.

Італія

Якщо вам необхідно ввезти в Італію необхідно, щоб у наявності був паспорт від ветеринарної служби міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 20 днів вакцинації проти сказу, і до закінчення 11 місяців до відвідин Італії. При провезенні собак потрібно мати власнику або перевізникові з собою намордник та поводок для собаки.

Латвія

В Латвії, для того, щоб завести домашню тварину з-за кордону потрібно для пред'явлення на митниці паспорт від офіційної ветеринарної служби про проведеної вакцинації. Перераховані необхідні щеплення для безперешкодного ввезення в країну вихованців:

1. вакцинація від сказу, яка була зроблена не менш, ніж за 7 днів до відвідин Латвії;

2. наявність щеплень від чуми;

3. лептоспірозу;

4. паровироза.

Для кішок необхідні щеплення проти панлейкопенії і сказу. З країни вивезення даного тварину потрібно від офіційного ветеринарного представника свідоцтво, що тварина здорово. Це свідоцтво повинно бути датована не більше, ніж 10 денним терміном до відвідин Латвії. В такому випадку ви з вашим домашнім тваринам повинні перетнути кордон з Латвією до закінчення цього терміну. У Латвії в більшості готелів заборонено проживання з тваринами.

Литва

У Литві при перетині кордону для того, щоб ввезти домашніх вихованців вимагають наявність тих же щеплень, що і на Латвійської митниці. Від офіційної державної ветеринарної служби необхідно пред'явити на митниці свідоцтво, видане не пізніше двотижневого терміну до здійснення поїздки і не раніше, ніж за 6 місяців. У більшості готелів в Литві проживання з тваринами заборонено.

Люксембург

Для перевезення домашніх вихованців у держава Люксембург потрібно, щоб у наявності у власника або перевізника домашнього улюбленця був паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 30 днів про вакцинації від сказу, зробленої за рік до приїзду в Люксембург.

Македонія

Для того, щоб ввести в Македонію домашніх тварин потрібно мати паспорт, виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка та свідоцтво, що вихованець здоровий, видане офіційної ветеринарною службою країни з якої було вивезено тварина. Крім паспорта на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 15 днів вакцинації від сказу, і до закінчення півроку до відвідування Македонії.

Мальта

На Мальту ввезення собак і кішок заборонений.

Нідерланди

Для перевезення домашніх вихованців у Нідерланди потрібно, щоб у наявності у власника або перевізника домашнього улюбленця був паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 30 днів вакцинації від сказу, і до закінчення року до відвідування Нідерландів.

Польша

Для того, щоб запровадити в Польщі домашніх тварин потрібно мати паспорт, виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка із спеціальною відміткою про зробленої за 30 днів вакцинації від сказу і до закінчення півроку до відвідування Польщі, а також свідчення, що вихованець здоровий, видане офіційної ветеринарною службою країни з якої було вивезено тварина.

Португалія

Для того, щоб ввести в Португалію домашніх тварин потрібно мати паспорт, виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка та свідоцтво, що вихованець здоровий, видане офіційним представником країни з якої вивозиться тварина. Крім паспорта на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 21 день щеплення проти сказу, і до закінчення року до відвідування Португалії. Цей термін скорочується до 6 місяців для свідоцтв виданих на кішок.

Росія

Для перевезення в Росію домашніх улюбленців необхідно мати паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка та свідоцтво, що вихованець здоровий, видане офіційним органом ветеринарної служби країни з якої вивозиться тварина. Це свідоцтво повинно бути датована не більше, ніж 10 денним терміном до відвідин Росії. В такому випадку ви з вашим домашнім тваринам повинні перетнути кордон з Росією до закінчення цього строку. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 30 днів щеплення проти сказу, і до закінчення року до відвідин Росії. Для котів всіх порід цей термін скорочується до 6 місяців. У Росії можна ввозити голубів.

Словаччина

Для того, щоб провезти в Словаччину домашніх улюбленців, потрібно за 3 дні до поїздки отримати офіційної ветеринарної служби свідоцтво, видане з країни вивезення офіційної ветеринарною службою, про те що тварина здорово. Крім свідоцтва на митниці необхідно мати для пред'явлення паспорт від ветеринара встановленого міжнародного зразка із спеціальною відміткою про зробленої за місяць вакцинації від сказу, і до закінчення року до відвідин Словаччини.

Туреччина

Для того, щоб провезти в Туреччину домашніх вихованців на митниці необхідно мати для пред'явлення паспорт від ветеринара встановленого міжнародного зразка із спеціальною відміткою про зробленої за місяць вакцинації від сказу, або свідоцтво, яке було видане офіційної ветеринарною службою з відмітками про всі щеплення, в тому числі, вакцинацією від сказу, видане на руки власнику або супроводжуючій особі за два тижні до в'їзду в країну і до закінчення півроку до відвідин Туреччини.

Україна

Для перевезення в Україну домашніх улюбленців необхідно мати паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка та свідоцтво, що вихованець здоровий, видане офіційним органом ветеринарної служби країни з якої вивозиться тварина. Це свідоцтво повинно бути датована не більше, ніж 10 денним терміном до відвідування України. В такому випадку ви з вашим домашнім тваринам повинні перетнути кордон з Україною до закінчення цього терміну. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 30 днів щеплення проти сказу, і до закінчення року до відвідування України. Для котів всіх порід цей термін скорочується до 6 місяців. Для перевезення в країну інших тварин і птахів потрібно наявність свідоцтва про здоров'я даних тварин. В Україну можна ввозити голубів.

Фінляндія

Паспорт про щеплення при ввезенні домашніх тварин необхідно мати при собі у Фінляндії.

Франція

У Франції при перевезенні домашніх вихованців необхідно мати паспорт з відмітками вакцинації від сказу, зробленими за 30 днів до перетину митного контролю, і не пізніше, ніж за рік; відмітками про вакцинації проти лептоспірозу і чуми для собак та інших м'ясоїдних тварин, а також від інфекційного гепатиту. З собою можливо провозити не більше 3-х тварин та лише 1-го з них у віці починаючи від 3-х місяців, до 6 місяців. Молодняк до 3-х місяців до Франції провозити заборонено. Породи собак: пітбулів (тер'єрів американських стафордширських і стафордширських тер'єрів), тоса і мастифів у Францію ввозити заборонено. Деякі породи собак можна ввозити тільки в наморднику і з повідком. Це відноситься, наприклад, до породи ротвейлер.

Хорватія

Для того, щоб провезти домашніх тварин в Хорватію необхідно мати паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за 15 днів щеплення проти сказу, і до закінчення року до відвідин Хорватії.

Швейцарія

Для того, щоб провезти домашніх тварин в Хорватію необхідно мати паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зробленої за місяць вакцинації від сказу, і до закінчення року до відвідування Швейцарії.

Естонія

Для ввезення домашніх тварин в Естонію необхідно необхідно мати паспорт виданий офіційною ветеринарною службою міжнародного встановленого зразка та свідоцтво, що вихованець здоровий, видане офіційним представником країни з якої вивозиться тварина. Це свідоцтво повинно бути датована не більше, ніж 10 денним терміном до відвідування Естонії і обов'язково перекладено на англійську, українська або російська мови. В такому випадку ви з вашим домашнім тваринам повинні перетнути кордон з Естонією до закінчення цього терміну. Разом з паспортом на митниці необхідно мати для пред'явлення свідоцтво від ветеринара із спеціальною відміткою про зроблену за тиждень щеплення проти сказу, і до закінчення року до відвідування Естонії.

Цілком можливо, що цей перелік документів далеко не повний і можуть знадобитися додаткові документи. Необхідну інформацію потрібно дізнатися у консульстві тієї країни, в яку ви збираєтеся в подорож зі своїм вихованцем.

Гарячі путівки, гарячі тури, автобусні тури

Туристичне агентство АС тур запрошує вас скористатися нашими послугами і замовити гарячі тури, тури, автобусні тури, зателефонувавши за телефонами: +38 (067) 563 11 50, +38 (056) 736 12 16

 
 
Leave a review ↓
 
Nobody left any reviews